Nine Perfect Strangers

Zwiastun “Nine Perfect Strangers” – Nicole Kidman liderką kultu

W sieci zadebiutował krótki teaser nowego miniserialu Nine Perfect Strangers, z Nicole Kidman w roli głównej. Produkcja Davida E. Kelleya oraz Johna-Henry’ego Butterwortha ukaże się na amerykańskiej platformie VOD Hulu jeszcze w tym roku. Nie wiadomo, czy w Polsce serial pokaże któryś z serwisów typu “wideo na życzenie”.

W serialu Nine Perfect Strangers tytułowa grupa dziewięciu nieznanych sobie ludzi odwiedza odludny ośrodek odnowy biologicznej. W planach mają wypoczynek, ale dyrektorka przybytku sprawia wrażenie nawiedzonej. Tych dziesięciu dni bohaterowie nie zapomną do końca życia.

Nine Perfect Strangers – krótki zwiastun nowego serialu Hulu

Serial Nine Perfect Strangers ma liczyć osiem odcinków i zostanie premierowo pokazany przez serwis VOD Hulu w ciągu najbliższych miesięcy. Showrunnerami Nine Perfect Strangers są David E. Kelley (Ally McBeal, Wielkie kłamstewka) i John-Henry Butterworth (Na skraju jutra) – także jedni z producentów wykonawczych. Stanowisko producenckie objęli też: Nicole Kidman, Melissa McCarthy, Jonathan Levine (Wiecznie żywy) i Bruna Papandrea (Zaginiona dziewczyna).

Nine Perfect Strangers adaptuje powieść Liane Moriarty o tym samym tytule. W książce, opublikowanej trzy lata temu, dziewiątka obcych osób uczestniczy w luksusowych wczasach na odludziu. W przybytku o nazwie The Tranquillum House spędzą dziesięć dni, próbując odnowić się biologicznie i emocjonalnie. Właścicielką wypasionej willi leżącej z dala od świata jest tajemnicza Masha. Nikt nie wie, czego spodziewać się po nietypowych wakacjach.

Liane Moriarty jest też autorką powieści Wielkie kłamstewka, na kanwie której powstał serial HBO pod tym samym tytułem. W tej produkcji – autorstwa Davida E. Kelleyego – również wystąpiła Nicole Kidman.

Nine Perfect Strangers – Nicole Kidman w obsadzie intrygującego serialu

Nicole Kidman prawdopodobnie zagrała w Nine Perfect Strangers liderkę kultu. W krótkim klipie promocyjnym zwraca się do swoich klientów: “znajdujemy się na krawędzi czegoś wspaniałego”. Miniserial Hulu przykuwa uwagę dzięki gwiazdorskiej obsadzie, na którą złożyli się: Luke Evans, Melissa McCarthy, Regina Hall, Samara Weaving, Bobby Cannavale, Michael Shannon, Grace Van Patten, Melvin Gregg i Asher Keddie. McCarthy pojawia się w serialu jako pisarka romansów, a Evans będzie rozwiedzionym prawnikiem i “maniakiem spa”.

Zdjęcia do serialu powstawały w Australii, głównie w Byron Bay na terenie Nowej Południowej Walii. Operatorem był Yves Bélanger, znany ze współpracy między innymi z Xavierem Dolanem, Clintem Eastwoodem, czy Jeanen-Markiem Vallée.

Czytaj także
Total
3
Reakcji