Co robimy w ukryciu

“Co robimy w ukryciu” – znamy datę premiery i fabułę 3. sezonu

Rok temu serial komediowy Co robimy w ukryciu, emitowany przez FX, został przedłużony na 3. sezon. Choć fani liczyli, że Laszlo, Nandor i Nadja powrócą na ekrany telewizyjne już wiosną, pandemia opóźniła produkcję sitcomu. Dziś wiemy już, że nowe odcinki będą pokazywane począwszy od 2 września tego roku.

Sezon drugi Co robimy w ukryciu okazał się jeszcze większym przebojem niż pierwszy: w serwisie Rotten Tomatoes, agregującym recenzje profesjonalnych krytyków, “dwójka” otrzymała 100 proc. pozytywnych opinii. Nic więc dziwnego, że w maju 2020 roku “The Hollywood Reporter” donosił o przedłużeniu emisji serialu.

Co robimy w ukryciu, sezon 3. – kiedy premiera?

3. sezon serialu Co robimy w ukryciu powraca już 2 września w Stanach Zjednoczonych. Możliwe, że w Polsce nowe odcinki zostaną wykupione przez HBO GO.

Sezon trzeci będzie liczył dziesięć odcinków, a 2 września premierowo wyemitowane zostaną aż dwa z nich. W serialu grupa zaprzyjaźnionych wampirów okupuje zaniedbany dom na przedmieściach Staten Island. Co robimy w ukryciu przedstawia perypetie krwiopijców w klasycznie sitcomowym ujęciu, choć produkcji nie brakuje też typowo nowozelandzkiego poczucia humoru – całość wzorowana jest bowiem na filmowym mockumencie o tym samym tytule, który wyreżyserował Taika Waititi.

Po szokującym finale sezonu drugiego Nandor, Nadja i Laszlo wpadają w panikę: ich “sługus” Guillermo okazał się bowiem łowcą wampirów. W nowych odcinkach bohaterowie nabywają noce moce i mierzą się nie tylko z innymi strzygami, ale też gargulcami, wilkołakami, członkami kultu, kuszącymi syrenami, a nawet… byłymi partnerami. Colin Robinson będzie świętował setne urodziny, Nandor zmierzy się z kryzysem “wieku wiecznego”, a Guillermo odkrywa swoje nowe powołanie.

Co robimy w ukryciu, sezon 3. – szansa na emisję w HBO GO

Nandora Bezwzględnego gra w serialu Kayvan Novak – niedawno aktor pojawił się w disnejowskiej Cruelli. Znany z sitcomu Technicy-magicy Matt Berry występuje jako biseksualny Laszlo Cravensworth, a Natasia Demetriou (Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga) jest jego żoną – Nadją. Harvey Guillén i Mark Proksch grają Guillermo De la Cruza i Colina Robinsona.

W poprzednich sezonach Co robimy w ukryciu widzowie mieli okazję podziwiać talenty takich gwiazd, jak Tilda Swinton, Dave Bautista, Doug Jones, Vanessa Bayer, Kristen Schaal, Evan Rachel Wood, Mark Hamill, Danny Trejo, Haley Joel Osment, Greta Lee, Wesley Snipes czy Benedict Wong. Taika Waititi, Jonathan Brugh i Jemaine Clement powtórzyli swoje wampirze role z oryginalnego filmu z 2014 roku. Clement jest też showrunnerem serialu.

Na razie nie wiadomo, jakie znane nazwiska urozmaicą 3. sezon Co robimy w ukryciu, ale twórcy na pewno przygotowali dla widzów wiele niespodzianek.

Serial zdobył dziesięć nominacji do nagród Emmy i cztery do Saturna.

Czytaj także
Total
0
Reakcji