Obecność 3: Na rozkaz diabła

“Obecność 3: Na rozkaz diabła” – upiorny fragment filmu z Verą Farmigą w lesie

W sieci pojawił się nowy klip z filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła. Fragment horroru został udostępniony przez Warner Bros. Pictures i pokazany podczas ceremonii MTV Movie & TV Awards. Kampania promocyjna trwa w najlepsze. Po mrożącym krew w żyłach zwiastunie to kolejny klip, który podsyca ciekawość widzów.

Światowa premiera trzeciej Obecności przypada na 28 maja, a już 11 czerwca film trafi na ekrany kin w naszym kraju. Nadwiślaną premierę zaplanował Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o. Nowy klip z udziałem Very Farmigi i Patricka Wilsona można obejrzeć na twitterowym profilu MTV Awards.

Obecność 3 – fragment filmu w sieci

Nowy klip to właściwie jednominutowy fragment filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła. Lorraine Warren (Vera Farmiga) zapuszcza się w głąb lasu, by tam przeżyć duchowo śmierć brutalnie zamordowanej ofiary – jest bowiem utalentowaną medium. Leśną scenę widzieliśmy pokrótce już w kwietniowym zwiastunie – kończy ją paranormalny zwrot w fabule.

W horrorze Obecność 3: Na rozkaz diabła występują – poza Farmigą i Patrickiem Wilsonem – m.in. Ruairi O’Connor, Sarah Catherine Hook, Julian Hilliard, Charlene Amoia, Keith Arthur Bolden i Ronnie Gene Blevins. Wilson i Farmiga powracają jako Ed i Lorraine Warrenowie – słynni badacze zjawisk paranormalnych. Warrenowie zajmują się w sequelu sprawą mężczyzny oskarżonego o morderstwo. Utrzymuje on, że nie chciał nikogo zabić, ale kazał mu Szatan – stąd oryginalny tytuł filmu: The Conjuring: The Devil Made Me Do It.

Sprawa opętanego zabójcy uchodzi za najbardziej sensacjonalistyczną w dorobku Warrenów – to także pierwsza sytuacja w historii amerykańskiego sądownictwa, w której oskarżony jako argument obrony próbuje wykorzystać fakt opanowania przez diabelskie moce.

Obecność 3: Na rozkaz diabła – data premiery. Kiedy w kinach?

Premiera nowej Obecności w Polsce przypada na 11 czerwca. Horror wyreżyserował Michael Chaves (Topielisko. Klątwa La Llorony), który w rozmowie z serwisem “Bloody Disgusting” wyjawił:

— Przygotowując się do reżyserii Obecności 3, mogłem powrócić do wszystkich swoich ulubionych straszaków. Filmy z sagi Obecność są jak listy miłosne pisane najlepszym, najbardziej klasycznym tytułom z gatunku grozy. Na przykład w pierwszej odsłonie pada nawiązanie do Zemsty po latach Petera Medaka.

W Stanach Zjednoczonych Obecność 3: Na rozkaz diabła ukaże się jednocześnie w kinach i na platformie HBO Max. Z powodu pandemii koronawirusa premierę przeniesiono z września ubiegłego roku na wiosnę 2021.

Obecność 3: Na rozkaz diabła
Patrick Wilson, Vera Farmiga i Keith Arthur Bolden w filmie Obecność 3: Na rozkaz diabła / Foto Prime News: Warner Bros., New Line Cinema, The Safran Comp.
Czytaj także
Total
8
Reakcji