Eminem

Eminem: nowy kawałek w sieci – remix z udziałem Jacka Harlowa i rapera Cordae

W sieci ukazała się nowa piosenka Eminema, a właściwie remix jednego z jego wcześniejszych kawałków. “Killer” zadebiutował w grudniu 2020 roku i został bardzo dobrze przyjęty przez fanów muzyka. W nowej wersji utworu słyszymy gościnnie raperów Jacka Harlowa i Cordae.

“Killer (Remix)” pojawił się na oficjalnym koncie Eminema w serwisie YouTube. Można go też odsłuchać w serwisach Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer i Audiomack.

Eminem – nowa piosenka: “Killer (Remix)”

Utwór ma charakter singla promocyjnego i stanowi wariację bazowej wersji kawałka “Killer”. Trzej raperzy toczą w nim bitwę na rymy, a Jack Harlow w swoich wersach wyznaje, że zawsze chciał być taki, jak starszy kolega z branży – czyli Slim Shady. Największą atrakcją piosenki jest, oczywiście, rap Eminema, który – jak podkreśla magazyn “Billboard” – “nawija z prędkością światła” i “gimnastykuje się werbalnie, robiąc to szybciej niż przeciętny człowiek czyta”.

Eminem – urodzony jako Marshall Mathers – już przedwczoraj zapowiedział, że utwór “Killer” doczeka się remiksu z udziałem dwóch młodszych raperów. Na Twitterze zamieścił nawet jego fragment.

Cordae podchwycił temat i w swoich mediach społecznościowych też podsycał zainteresowanie fanów, pisząc o remiksie. Oryginalną wersję “Killer” napisali Eminem, David Lewis “D.A” Doman i Ezemdi Chikwendu. Wyprodukowany przez Domana kawałek ukazał się w grudniu 2020 roku na reedycji albumu Music to Be Murdered By (z podtytułem Side B). Nagranie utrzymane jest w stylistyce trap. Jego remix trwa o czterdzieści pięć sekund dłużej niż oryginał.

Na YouTubie piosenka “Killer (Remix)” została odtworzona ponad 1,8 mln razy w ciągu doby. Eminem ma na swoim koncie jedenaście albumów studyjnych, piętnaście nagród Grammy oraz takie przeboje, jak “The Real Slim Shady”, “Stan”, “Without Me” i “Love the Way You Lie” (nagrany wraz z Rihanną).

Czytaj także
Total
0
Reakcji