After 3. Ocal mnie - zwiastun

After 3. Ocal mnie – odsłonięto polski zwiastun i plakat

Monolith Films odsłonił polski zwiastun i plakat wyczekiwanego filmu After 3. Ocal mnie. Dramat młodzieżowy w reżyserii Castille Landon ma ukazać się jeszcze w tym roku i na pewno zgromadzi w kinach sporą widownię. To bowiem trzecia odsłona serii adaptującej bestsellery autorstwa Anny Todd – dwie poprzednie części zarobiły łącznie prawie 120 mln dolarów i rozpaliły wyobraźnię widzów (a zwłaszcza widzek) dookoła świata.

Seria książek After Anny Todd liczy sobie pięć pozycji i została przetłumaczona na ponad czterdzieści języków. Często porównywana jest do Pięćdziesięciu twarzy Greya. Pociągnęła też za sobą cykl filmowych dramatów, z których ostatni – z podtytułem Ocal mnie – znajduje się w fazie postprodukcji i ostatnich szlifów. W kolejnym sequelu nowym nabytkiem będzie aktor Stephen Moyer – słynny ekranowy Bill Compton z serialu Czysta krew.

Monolith ujawnił dziś (gorący) polski plakat filmu:

After 3. Ocal mnie - zwiastun

After 3. Ocal mnie – zwiastun i opis fabuły

W filmie After 3. Ocal mnie przywróceni zostają główni bohaterowie dwóch poprzednich odsłon serii. Tessa Young (Josephine Langford) właśnie podjęła najważniejszą i najcięższą decyzję w swoim życiu. Wszystko, co dotąd znała, zmienia się nie do poznania. Sensacyjne doniesienia na temat jej rodziny oraz ujawniona prawda o Hardinie (Hero Fiennes Tiffin) sprawiają, że dziewczyna poddaje w wątpliwość swój związek i sens jedności. Przyszłość słynnej pary stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Ponoć więź Tessy i Hardina wystawi na próbę propozycja wielkiej kariery, przed jaką staje bohaterka. Młoda kobieta, przyjmując posadę, musiałaby przenieść się na drugi koniec kraju. Zgnębiona i zmęczona zazdrością Hardina, Tessa spotka na swojej drodze pewnego niezwykle przystojnego mężczyznę.

Dokładna data premiery filmu After 3. Ocal mnie jest obecnie nieznana, ale kontynuacja ukaże się jeszcze w tym roku. Monolith opublikował na YouTubie polski zwiastun sequela.

After 3. Ocal mnie – kiedy w kinach?

Choć nie wiadomo dokładnie, kiedy w kinach zagości trzecia część serii After, fani odliczają tygodnie do premiery. Nową odsłonę reżyseruje Castille Landon (Tożsamość strachu), na podstawie scenariusza Sharon Soboil (Na tych samych falach). W obsadzie, poza Langford i Fiennesem Tiffinem, zobaczymy Mirę Sorvino, Arielle Kebbel, Stephena Moyera, Roba Estesa, Louise Lombard i Cartera Jenkinsa.

Monolith zapowiada After 3. Ocal mnie jako film, który “rozpali wyobraźnię widzów” i wywoła “prawdziwą burzę emocji”.

Poprzednia odsłona serii, After 2, ukazała się we wrześniu 2020 i zdobyła nagrodę ReFrame Stamp jako jeden ze stu najpopularniejszych filmów roku.

Czytaj także
Total
0
Reakcji