Day Shift Snoop Dogg i Scott Adkins

Snoop Dogg i Scott Adkins zmierzą się z wampirami. Nowy thriller Netfliksa

Snoop Dogg i Scott Adkins otrzymali angaż do ról w nowym thrillerze Netfliksa Day Shift. W filmie wystąpi plejada gwiazd, na czele których stoją Jamie Foxx, Dave Franco i Meagan Good. Pierwszy z wymienionych zagra główną rolę samotnego ojca polującego na wampiry. Za film odpowiadają współtwórcy Szybkich i wściekłych i serii John Wick.

Jak podaje “The Hollywood Reporter”, poza Adkinsem i słynnym raperem w filmie pojawią się również: Karla Souza, Eric Lange, Zion Broadnax, Natasha Liu Bordizzo, Oliver Masucci, Steve Howey oraz C.S. Lee.

Snoop Dogg i Scott Adkins w filmie Day Shift. W obsadzie też Jamie Foxx i Meagan Good

W filmie Day Shift Jamie Foxx wystąpi jako ciężko pracujący, samotny ojciec, którego głównym celem jest troska o bystrą córkę i zapewnienie jej lepszego życia. Akcja toczy się w dolinie San Fernando, a mężczyzna za dnia pracuje jako czyściciel basenów. Nocą ma inne, mniej konwencjonalne zajęcia. Jest częścią międzynarodowego stowarzyszenia, które poluje na grasujące w mieście wampiry.

Na razie nie wiadomo, jakie postaci zagrają Snoop Dogg i Scott Adkins. Biorąc pod uwagę dotychczasową karierę drugiego z aktorów – który jest gwiazdorem kina akcji – będzie on jednym z łowców wampirów.

Film wyreżyseruje J.J. Perry, debiutując na tym stanowisku. Dotychczas mężczyzna był najbardziej znany ze swojej pracy kaskaderskiej: pracował między innymi przy takich widowiskach, jak seria Szybcy i wściekli, Niezniszczalni 3, Django czy W ciemność. Star Trek. Był również asystentem reżysera na planie Bloodshot, Mrocznej wieży oraz nadchodzącej premiery Prime VideoWithout Remorse.

Snoop Dogg i Scott Adkins pracują przy thrillerze Netfliksa – Day Shift

Oryginalny scenariusz filmu Day Shift napisał debiutant Tyler Tice, ale poprawki na skrypt naniósł Shay Hatten (John Wick 3, Armia umarłych). Jamie Foxx wyprodukuje thriller wykonawczo, wraz z Peterem Baxterem i Datarim Turnerem. Udział w produkcji zadeklarowały studia 87Eleven Entertainment i Impossible Dream Entertainment.

Snoop Dogg i Scott Adkins mają w planach kilka innych projektów filmowych. Pierwszy z nich podłoży głos pod postać Kuzyna Coś w nadchodzący sequelu Rodziny Addamsów. Adkins wciąż pracuje nad filmem akcji Castle Falls w reżyserii Dolpha Lundgrena, którego premierę przekładano już kilkukrotnie z powodu pandemii COVID-19.

Dodatkowo zagra Jake’a Harris w filmie One Shot i Johnny’ego Gallowsa w innej produkcji, Vigilante (w obu przypadkach są to główne role).

Czytaj także
Total
0
Reakcji