Klangor

Klangor za darmo w CANAL+

Wiosenną nowością w ofercie CANAL+ jest serial kryminalny autorstwa Kacpra Wysockiego, bazujący na pomyśle Tomasza Kamińskiego. Klangor został udostępniony do obejrzenia za darmo w ramach okna otwartego na stronie CanalPlus.com. Pierwszy odcinek można zobaczyć przez najbliższy tydzień, bez ponoszenia żadnych opłat.

Przez następne siedem dni pierwszy odcinek serialu Klangor można oglądać na stronie CANAL+ zupełnie za darmo. Promocyjny dostęp dla każdego widza to spore zaskoczenie – o serialu mówią bowiem wszyscy, a twórcy pewni są sukcesu.

Klangor za darmo – oglądaj gratis w CANAL+

Klangor dostępny jest do obejrzenia za darmo i bez logowania na stronie. W pierwszym odcinku poznajemy Rafała Wejmana (w tej roli Arkadiusz Jakubik) – więziennego psychologa, który doświadcza osobistej tragedii. Jego córka, typowa nastolatka, zostaje zamordowana, a okoliczności śmierci owiane są aurą tajemnicy. Wejman zrobi wszystko, co w jego mocy, by wyjaśnić zagadkę kryminalną – sprzymierzeńców ma jednak bardzo niewielu.

Żonę Wejmana, Magdę, gra Maja Ostaszewska. W obsadzie serialu znajdują się też Wojciech Mecwaldowski, Maciej Musiał, Aleksandra Popławska, Konrad Eleryk i Cezary Kosiński.

Klangor za darmo – zobacz serial z Arkadiuszem Jakubikiem, o którym mówią wszyscy

Pierwszy odcinek wyemitowano 26 marca na platformie VOD CANAL+ online, a dziś pokazany zostanie odcinek kolejny. Jak dotąd widzowie chwalą serial za gęstą atmosferę, świetne kreacje aktorów i mroczne miejsce akcji. Klangor zapowiedziany został jako miniserial, będzie liczył osiem odcinków. Zdjęcia do serialu powstawały w Świnoujściu, Łodzi i Warszawie.

Kwietniowymi premierami CANAL+ online będą między innymi: 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy, dramat Judy z udziałem Renée Zellweger, widowisko wojenne 1917 Sama Mendesa, dramat biograficzny Gorący temat z Charlize Theron oraz Zieja Roberta Glińskiego. Pojawiają się też nowe seriale: Martwa góra. Tragedia na Przełęczy Diatłowa oraz Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana.

Zobacz też: Nominacje do Węży – Vega goni Vegę, „365 dni” jednym z „liderów”

Bądź na bieżąco! Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji