Bill Skarsgård John Wick 4

Bill Skarsgård – ekranowe “To” – dołącza do obsady filmu “John Wick 4”

Bill Skarsgård jest gotów na rozróbę. Aktor, znany z horrorów To oraz To: Rozdział 2, negocjuje warunki swojej roli w filmie akcji John Wick: Chapter 4. W produkcji, zapowiadanej jako “wysokooktanowy sequel”, wystąpią gwiazdy kina sensacyjnego – Keanu Reeves i Donnie Yen.

Chad Stahelski, który nakręcił trzy poprzednie odsłony serii, powraca na stanowisku reżysera, scenariusz przygotowali Shay Hatten i Michael Finch, a producentami są Basil Iwanyk, Stahelski i Erica Lee.

Bill Skarsgård w filmie John Wick 4 u boku Keanu Reevesa

Na tym etapie ciężko powiedzieć, jaką rolę zagra w filmie Bill Skarsgård. Po cichu mówi się, że wystąpi jako złoczyńca i jeden z przeciwników tytułowego bohatera. Jako elitarny płatny zabójca John Wick – pseudonim Baba Yaga – powraca Keanu Reeves. Donnie Yen zagra dawnego przyjaciela Wicka – obaj panowie mają wielu wspólnych przeciwników i połączą w sequelu siły. Reeves będzie też producentem wykonawczym kontynuacji.

Lionsgate, który zajmie się dystrybucją filmu John Wick: Chapter 4 w Ameryce Północnej, na razie nie komentuje newsów castingowych. Z trójką hollywoodzkich gwiazdorów na planie zdjęciowym spotka się Rina Sawayama – aktorka i piosenkarka popowa o brytyjsko-japońskim pochodzeniu.

Zdjęcia do projektu John Wick: Chapter 4 ruszają latem – ekipa spotka się między innymi w Japonii, Niemczech i Francji. Choć szczegóły fabularne trzymane są w tajemnicy, fanów uspokaja, że w fotelu reżyserskim znów zasiądzie Chad Stahelski. Dynamiczna akcja, kapitalnie zaaranżowane sceny walki i wybuchowe kreacje aktorów są zagwarantowane.

Poprzednia odsłona sensacyjnej sagi, John Wick 3, ukazała się dwa lata temu i zebrała bardzo dobre recenzje krytyków. Była też hitem box-office’u i najlepiej zarabiającym filmem w serii. Cała trylogia zgarnęła dotąd blisko 584 mln dolarów.

Czytaj także
Total
0
Reakcji