Druga połowa Krychowiak

Grzegorz Krychowiak jako dowcipny stylista ubiera Musiała w komedii “Druga połowa”

Już jutro, 28 maja, na ekrany kin wchodzi komedia romantyczna Druga połowa. W filmie zobaczymy plejadę gwiazd – najbardziej zwracają uwagę takie nazwiska, jak Maciej Musiał, Cezary Pazura, Małgorzata Rozenek-Majdan i… Grzegorz Krychowiak. 31-letni gwiazdor piłki nożnej występuje w komedii w dość nietypowej roli, jako stylista i doradca wizerunku.

Drugą połowę wyreżyserował Łukasz Wiśniewski, a scenariusz przygotowali Sebastian Staszewski i Jarosław Stróżyk. Męskie nazwiska w czołówce komedii romantycznych to rzadkość, a w filmie pojawia się wątek sportowy. Jak wyszła panom historia miłosna osadzona w świecie futbolu? Widzowie przekonają się w piątek.

Druga połowa Krychowiak jako dowcipny stylista. Kiedy premiera w kinach?

Grzegorz Krychowiak, członek reprezentacji Polski w piłce nożnej, brał udział w piłkarskich Mistrzostwach Europy 2016 i Mistrzostwach Świata 2018. Na co dzień związany z klubem Lokomotiw Moskwa, gra na pozycji pomocnika. Wśród fanów futbolu Krychowiak uchodzi za jednego z najbardziej dowcipnych zawodników zielonej murawy, a do tego jest zapalonym fashionistą. Nic więc dziwnego, że producenci komedii Druga połowa zaproponowali mu rolę w filmie.

31-latek pojawia się w Drugiej połowie u boku Macieja Musiała. Zobaczymy go w scenie w domu mody, gdzie jako stylista będzie miał za zadanie ubrać głównego bohatera – i zrobi to z maniakalnym uśmiechem Jokera na ustach. Klip dostępny jest już do podejrzenia na YouTubie.

Krychowiak jest też współwłaścicielem marki Balamonte, która szyje luksusowe garnitury. W filmie Druga połowa wystąpił u boku prawdziwej śmietanki – ekipę aktorską zasilili między innymi Musiał, Cezary Pazura (Kiler), Marianna Zydek (Piłsudski), Andrzej Grabowski (Świat według Kiepskich), Iwona Bielska, Leszek Lichota, Jacek Knap, Ilona Ostrowska i Sławomir Orzechowski. Jedną z ról drugoplanowych otrzymała też Małgorzata Rozenek-Majdan – ostatnio wybrana na muzę Patryka Vegi (pojawiła się w jego filmie Miłość, seks & pandemia).

Premiera Drugiej połowy przypada na 28 maja, przeniesiona z 29. Główną bohaterką filmu jest Magda, młoda lekarka i córka trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Kobieta poznaje dziennikarza, czarującego Mateusza. Między parą zaczyna iskrzyć, ale szybko pojawiają się komplikacje: mężczyzna nie tylko zna ojca Magdy, ale też jest z nim mocno skłócony. Znikąd pojawia się “ten trzeci” – charyzmatyczny gwiazdor futbolu Jarek, który koniecznie chce uwieść Magdę. Rozpoczyna się miłosna rozgrywka.

Czytaj także
Total
0
Reakcji