John Cena w The Suicide Squad

John Cena w The Suicide Squad – na planie wykonał nietypowy popis kaskaderski

Najzabawniejszy filmowy dowcip nadchodzących miesięcy? John Cena w The Suicide Squad jako parodia Supermana. Słynny wrestler i mistrz WWE, który od wielu lat grywa też w filmach, pojawia się w komiksowym widowisku Jamesa Gunna jako Peacemaker – bezwzględny zabójca, który marzy o pokoju na świecie i wierzy, że jego osiągnięcie usprawiedliwia krwawe środki.

W zwiastunie Legionu samobójców: The Suicide Squad widzimy Cenę w charakterystycznym, niebiesko-czerwonym kostiumie z żółtym znakiem rozpoznawczym na piersi. Podobieństwa nie mogą być przypadkowe.

John Cena w The Suicide Squad – ekstremalne popisy kaskaderskie

W programie “The Tonight Show with Jimmy Fallon” wyjawiono, że wykonuje John Cena w The Suicide Squad większość popisów kaskaderskich. Nie ma w tym nic zaskakującego: 43-letni sportowiec wystąpił już w kilku filmach z gatunku akcji, gdzie imponował znakomitą sprawnością fizyczną. Jego pierwszą rolą był John Triton w filmie “The Marine” – eks-komandos stylizowany na Arnolda Schwarzeneggera.

John Cena w The Suicide Squad
John Cena w The Suicide Squad – aktor podąża ścieżką Arnolda Schwarzeneggera / Foto Prime News: DC Films, Warner Bros.

Jednak w rozmowie z Fallonem Cena przyznał, że jeden z popisów niemal stanął mu kością w gardle. Na planie Legionu samobójców: The Suicide Squad gwiazdor miał za zadanie pochłonąć na raz czterdzieści pierożków empanadas – czego, jako ekranowy twardziel, oczywiście dokonał:

Jako kaskader mierzyłem się z niesamowicie niebezpiecznymi sytuacjami, ale przy pierogach empanadas stanąłem na chwilę w obliczu klęski. Musieliśmy nakręcić tę scenę w jednym ujęciu – taki pomysł zrodził się w pięknym i zdeprawowanym umyśle Jamesa Gunna. Pod koniec prawie się pochorowałem.

Zobacz też: Dwayne Johnson jako Black Adam – znamy nową datę premiery

John Cena w The Suicide Squad – “trochę frat boy, trochę Kapitan Ameryka”

John Cena w The Suicide Squad zagra postać, którą Gunn określa jako “żywcem wyjętą z archaicznych seriali o superbohaterach”. Sam aktor, trochę przekornie, nazwał Peacemakera “dupkiem” i “frat boyem à la Kapitan Ameryka”. W ubiegłym roku na panelu dyskusyjnym Comic Con Cena półżartem zapowiedział też, czego spodziewać się po Legionie samobójców:

Legion samobójców to brutalne kino. Sprawi, że narobicie w gacie, więc dobrze wam radzę: weźcie gacie na przebranie. Nie jesteście gotowi na ten film.

Aktor wystąpi jako superbohater-zabójca także w nadchodzącym serialu HBO Max Peacemaker, który obecnie kręcony jest w Kanadzie. Jego postać w przedsięwzięciu HBO i Warner Bros. Television ma stanowić “zupełne przeciwieństwo Bruce’a Wayne’a alias Batmana”. Premiera Legionu samobójców: The Suicide Squad planowana jest na sierpień 2021.

Bądź na bieżąco! Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji