Wiedźmin sezon 2

Wiedźmin sezon 2 – koniec zdjęć i wideo zza kulis

Na ten moment czekali wszyscy fani Geralta: zakończono okres zdjęć do drugiego sezonu Wiedźmina. Serial o słynnym łowcy potworów wróci więc na platformę Netflix jeszcze w tym roku. Etap produkcji trwał sto pięćdziesiąt osiem dni i kosztował aktorów dużo wysiłku. Henry Cavill, na kolejnych zdjęciach udostępnianych w mediach społecznościowych, wydaje się jednak niczym niewzruszony.

Wiedźmin szybko stał się flagową produkcją Netfliksa, nic więc dziwnego, że w realizację drugiego sezonu włożono potężne pieniądze. Na planie pracowało dziewięćdziesięciu aktorów i blisko 1200 członków ekipy filmowej. Zdjęcia powstawały w piętnastu plenerach na terenie Wielkiej Brytanii.

Wiedźmin sezon 2 – materiał zakulisowy z udziałem Henry’ego Cavilla

Na YouTubie udostępniono wideo zza kulis, w którym przyglądamy się pracy aktorów w warunkach reżimu pandemicznego. W nagraniu prominentnie ujęto główną gwiazdę serialu, Henry’ego Cavilla, i showrunnerkę Lauren Schmidt Hissrich.

W drugim sezonie serialu Wiedźmin, poza Cavillem, zobaczymy też Anyę Chalotrę, Freyę Allan i Joeya Bateya. Twórcy obiecują, ze nowe odcinki obejrzymy na Netfliksie jeszcze w 2021 roku.

Wiedźmin sezon 2 – opis fabuły

W drugim sezonie poznamy dalsze losy Geralta z Rivii. Wracają też inne postaci, które kojarzymy z sezonu pierwszego.

Geralt przekonany jest o śmierci Yennefer z Vengerbergu. Wierzy, że zginęła ona w bitwie pod Sodden. Bohater sprowadza księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna – swojego domu rodzinnego. Ma chronić dziewczynę przed elfami, demonicznymi istotami, a także monarchami. Nie wie, że sama nosi w sobie niszczycielską moc.

Zobacz też: Spirala: Nowy rozdział serii Piła – zwiastun, fabuła, data premiery

Bądź na bieżąco! Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji