Przyjaciele - odcinek specjalny

Przyjaciele – odcinek specjalny. Schwimmer uchylił rąbka tajemnicy

Przyjaciele – odcinek specjalny tego kultowego sitcomu wyczekiwany jest chyba przez wszystkich. Niezwykle popularny serial komediowy, który jeszcze niedawno mogliśmy oglądać na Netfliksie, od połowy lat 90. wciąż wraca w naszych rozmowach, a występujący w nim aktorzy stali się gwiazdami światowego formatu. Jeden z nich zdradził ostatnio szczegóły dotyczące wyczekiwanego powrotu.

W listopadzie 2019 roku “The Hollywood Reporter” poinformował o odcinku specjalnym szykowanym dla HBO Max. Internet zawrzał: miała w nim pojawić się szóstka głównych aktorów z Przyjaciół. Aktorzy mieli wrócić na jedną scenę w maju 2020 r., ale plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Przyjaciele – odcinek specjalny będzie kręcony w kwietniu

Później, w listopadzie 2020 roku, Matthew Perry tweetował o planowanym terminie zdjęć: ekipa miała spotkać się na planie w studiu HBO już w marcu. Okazało się to nieprawdą.

Teraz David Schwimmer wraca z informacją, która na pewno zachwyci fanów serialu Przyjaciele – odcinek specjalny ma zostać nakręcony w kwietniu. Podczas wywiadu na antenie SiriusXM prowadzący Andy Cohen poruszył temat hitowego sitcomu. Zapytany o powrót Przyjaciół, Schwimmer musiał uchylić Cohenowi rąbka tajemnicy.

Wiadomo, że zdjęcia odbędą się w nadchodzącym miesiącu, a prowadzącą odcinek specjalny nie będzie Ellen DeGeneres – wbrew niedawnym plotkom. Część produkcji zostanie przeprowadzona w studiu nagraniowym, a część, ze względu na bezpieczeństwo zgromadzonych, na świeżym powietrzu. Odcinek specjalny ma mieć formę godzinnego wywiadu.

Zobacz też: „Glee” − wielki powrót już 8 kwietnia na Hulu

Przyjaciele – odcinek specjalny okazją do nostalgicznego spotkania

W studiu HBO spotkają się Schwimmer, Perry, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Courteney Cox i Matt LeBlanc, a ponadto showrunnerzy: David Crane i Marta Kauffman. Reżyserem eventu będzie Ben Winston, a producentami wykonawczymi: Crane, Kauffman i Kevin Bright.

Kilka miesięcy temu prawa do serialu Przyjaciele przejął WarnerMedia, nabywając sitcom za kwotę 425 mln dolarów.

HBO Max planuje wyprodukować dwa inne podobne przedsięwzięcia: z udziałem obsady “Prezydenckiego pokera” i sitcomu “Bajer z Bel-Air”. W przypadku serialu Przyjaciele odcinek specjalny na pewno okaże się dla platformy hitem.

Bądź na bieżąco! Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji