Druga połowa Cezary Pazura

Cezary Pazura promuje “Drugą połowę” na Gali Ekstraklasy

Aktor Cezary Pazura, który wystąpił w komedii Druga połowa jako gwiazdor piłki nożnej, był gościem wtorkowej Gali Ekstraklasy, gdzie wręczył nagrodę dla najlepszego trenera sezonu 2020/2021. Ta trafiła w ręce Marka Papszuna – pracującego z klubem Raków Częstochowa.

Na gali Pazura wyznał, że inspiracją podczas pracy planie zdjęciowym byli dla niego autentyczni trenerzy i największe nazwiska polskiego piłkarstwa. Aktor występuje w Drugiej połowie jako selekcjoner reprezentacji Polski.

Druga połowa – Cezary Pazura promuje film na Gali Ekstraklasy

Cezary Pazura pojawił się na Gali Ekstraklasy, gdzie nie tylko zaprezentował nagrodę w jednej z ważniejszych kategorii, ale też promował swój nadchodzący film Druga połowa – jego premierę w kinach zaplanowano na 28 maja (przenosząc ją z 29 maja).

Gala stanowiła podsumowanie najważniejszych rozgrywek klubowych w Polsce. Podczas spotkania z dziennikarzami Pazura postanowił opowiedzieć co nieco o swojej roli w komedii Druga połowa, gdzie gra ojca głównej bohaterki i piłkarskiego selekcjonera. Opiewał też źródło swojej inspiracji – rzeczywistych trenerów.

— Spotkałem kilku trenerów, którzy byli moimi idolami i autorytetami. Zaczerpnąłem nieco od każdego z nich, przy czym okazało się, że mają oni wiele cech wspólnych. Na sercu leży im dobro reprezentacji, zawodników i sportu. Spoczywa na nich ogromna odpowiedzialność. Tworzą wielką rodzinę – różnią się od siebie sposobem pracy i wizją piłki, ale wszystkie drogi prowadzą do tego, aby Polska zwyciężyła.

Druga połowa Cezary Pazura
Marek Papszun, Cezary Pazura / Foto Prime News: Kino Świat Sp. z o.o., 400mm

Druga połowa – komedia z wątkiem piłkarskim. Kiedy premiera?

Aktor od zawsze był wiernym kibicem piłkarskim. Przez lata wspierał Legię Warszawę, a w młodości był fanem Widzewa Łódź – urodził się bowiem w Tomaszowie Mazowieckim, 60 km od stolicy województwa łódzkiego.

Film Druga połowa zadebiutuje na ekranach kin już 28 maja. Dystrybutor, Kino Świat, obiecuje, że komedia “tchnie w sale kinowe powiew świeżości i długo oczekiwanego humoru”. W komedii romantycznej pojawia się wątek piłkarski, który nie jest przypadkowy: 12 czerwca startują długo wyczekiwane Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej – UEFA Euro 2020. Bierze w nich udział reprezentacja Polski.

Główną bohaterką Drugiej połowy jest Magda, młoda lekarka i córka trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Kobieta poznaje dziennikarza, czarującego Mateusza. Między parą zaczyna iskrzyć, ale szybko pojawiają się komplikacje: mężczyzna nie tylko zna ojca Magdy, ale też jest z nim mocno skłócony. Znikąd pojawia się “ten trzeci” – charyzmatyczny gwiazdor futbolu Jarek, który koniecznie chce uwieść Magdę. Rozpoczyna się miłosna rozgrywka.

Plakat filmu:

Druga połowa Cezary Pazura
Druga połowa – plakat filmu / Foto Prime News: Kino Świat Sp. z o.o.

Źródło: Kino Świat Sp. z o.o.

Czytaj także
Total
0
Reakcji