Mission: Impossible 7

Nowe zdjęcie promocyjne z filmu “Mission: Impossible 7”. Tom Cruise i rozpędzony pociąg

Na oficjalnej stronie “Empire Magazine” pojawiło się nowe zdjęcie z filmu Mission: Impossible 7 – widzimy na nim gwiazdora serii Toma Cruise’a i rozpędzony pociąg. Fotografię udostępnił ogólnoświatowy dystrybutor Paramount Pictures. Premierę sequela zaplanowano na 27 maja – niestety, dopiero przyszłego roku.

Przy okazji Tom Cruise udzielił wywiadu na stronie “Empire”, gdzie dużo mówił o potężnej “presji”, z jaką wiąże się realizacja tak dochodowej serii jak Mission: Impossible. W nowej odsłonie hollywoodzki gwiazdor nie tylko występuje (jako główny bohater, agent IMF Ethan Hunt), ale też ją produkuje.

Mission: Impossible 7 – nowe zdjęcie zapowiada wartką akcję

Zdjęcie z filmu Mission: Impossible 7 zapowiada wysokooktanową rozrywkę na najwyższym poziomie, a Cruise świetnie prezentuje się w garniturze:

Mission: Impossible 7
Mission: Impossible 7 – Tom Cruise na nowym zdjęciu z filmu / Foto Prime News: EmpireOnline.com, Paramount Pictures

W rozmowie z dziennikarzem “Empire Magazine” Tom Cruise powiedział:

— Wyprodukowałem około 30, 40 filmów. Odpowiadam za tysiące, jeśli nie dziesiątki tysięcy zatrudnionych na planie osób. W czasie pandemii wszyscy pytali mnie: “Co teraz zrobimy? Mogę stracić dom!” Zadbałem więc, by wszyscy wrócili do pracy. Na plan zdjęciowy wracamy latem i znajdziemy sposób, jak zrobić to bezpiecznie.

Aktor planuje wrócić jako Ethan Hunt także w następnej kontynuacji – filmie Mission: Impossible 8. Wiadomo, że w “ósemce” zobaczymy poza nim Henry’ego Czerny’ego (wracającego jako Eugene Kittridge), Hayley Atwell i Sheę Whighama.

Mission: Impossible 7 z Tomem Cruise’em. Aktor wraca też w ósmej części serii

Mission: Impossible 7 miało wejść na ekrany kin 23 lipca trwającego roku. Nowa data premiery w Stanach Zjednoczonych to 27 maja 2022. Automatycznie przesunięto premierę kolejnej odsłony serii, Mission: Impossible 8 – z 4 listopada 2022 na 7 lipca 2023 r.

Zdjęcia do filmu Mission: Impossible 7 powstawały między innymi na Bliskim Wschodzie – etap produkcji zakończono na początku roku. Sequel kręcono ponadto w kilku miastach Europy, w tym w angielskim Surrey, okręgu Møre og Romsdal w Norwegii i we Włoszech. Tom Cruise miał odwiedzić też Polskę, gdy planowano nakręcenie sceny wysadzenia mostu kolejowego. W lipcu 2020 roku rozpętała się medialna burza wokół mostu Pilchowickiego na Dolnym Śląsku − to właśnie on miał paść „ofiarą” Paramountu. Ponadto Cruise nakręciłby kilka sekwencji pościgowych w Warszawie. Jednak w wyniku protestów wizyta w Polsce została odwołana.

Cruise pojawi się wkrótce też w filmie Top Gun: Maverick Josepha Kosinskiego. Premierę hiperprodukcji zapowiedziano na drugą połowę listopada 2021 roku.

Czytaj także
Total
1
Reakcji