krzysztof krawczyk nie żyje

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Artysta zmarł w wieku 74 lat

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Autor i wykonawca wielu estradowych przebojów zmarł w wieku 74 lat. O jego śmierci poinformował Andrzej Kosmala – menadżer artysty. Doniesienia o śmierci Krzysztofa Krawczyka potwierdziła także jego żona Ewa Krawczyk.

Zmarł Krzysztof Krawczyk

Artysta obdarzony niezwykle rozpoznawalnym głosem jakiś czas temu trafił do szpitala w związku z ciężkim przebiegiem zakażenia koronawirusem. Dwa dni temu opuścił jednak szpital i poinformował, że czuje się lepiej.

Niespodziewanie jednak Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala ponownie. Zgodnie z informacjami, które przekazała mediom żona wykonawcy wielu niezapomnianych przebojów, śmierć artysty nie była związana z zakażeniem COVID-19.

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Wspomnienia i wyrazy żalu płyną z każdej strony

Śmierć Krzysztofa Krawczyka jest ciosem dla milionów Polaków. Przy jego przebojach bawiły się pokolenia. W latach 1963-1973 artysta występował w zespole Trubadurzy, jako wokalista. Od 1973 występował solowo.

O śmierci artysty dowiedzieliśmy się w niedzielę 5 kwietnia. W mediach społecznościowych natychmiast pojawiły się setki wpisów dotyczących utalentowanego artysty.

“Chyba nie osoby w Polsce, która nie zna Jego twórczości. Dziękujemy za nią – napisał premier Mateusz Morawiecki.

– Tacy Artyści odchodzą ale nie umierają. Żyją w swojej twórczości – napisał prezydent Andrzej Duda.

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Stworzył wiele niezapomnianych przebojów

Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat. Przez lata twórczości stworzył wiele niezapomnianych przebojów, przy których bawiła się cała Polska. Zaliczyć do nich możemy m.in. “Parostatek”, “Mój przyjacielu”, “Ostatni raz zatańczysz ze mną” czy “To co dał nam świat”.

Krzysztof Krawczyk wspaniale zaśpiewał także wiele kolęd, które w milionach polskich domów towarzyszą nam rok rocznie.

“Jego utwory i wyjątkowe ich wykonanie jednoczyły nas wszystkich. Bez względu na przekonania i wiek – napisał na Twitterze Paweł Szefernaker.

Krzysztof Krawczyk – Parostatek

Total
0
Reakcji