wymiana walut alior bank

Alior Bank uruchomił usługę zintegrowanej wymiany walut w platformie BankConnect

Zautomatyzowana wymiana walut Alior Bank. Po krótkiej fazie testów Alior Bank uruchomił właśnie usługę zintegrowanej wymiany walutowej poprzez platformę BankConnect. Dzięki usłudze ma być szybciej, wygodniej, a możliwe, że także taniej.

Kilka dni temu Alior Bank poinformował o udostępnieniu nowego narzędzia wymiany walutowej API premium w środowisku testowym. Dziś funkcjonalność wymiany walutowej dostępna jest już w usłudze BankConnect.

Zautomatyzowana wymiana walut w Alior Bank

Jak informuje bank, zautomatyzowana wymiana walut poprzez usługę BankConnect pozwala na integrację “systemów zewnętrznych klienta z Autodealing – systemem wymiany walut Alior Banku.

Dzięki temu narzędziu, użytkownicy platformy BankConnect otrzymują natychmiastowy dostęp do wielu walut i atrakcyjnych kursów wymiany z poziomu własnych systemów, “bez konieczności logowania się do bankowości elektronicznej BusinessPro”.

Czytaj także: TMS Kantor Komfort nowa usługa od TMS Brokers. W standardzie darmowy rachunek płatniczy

Rozwiązanie pozwala także na dostęp do statusów i historii każdej transakcji. Ma to znacząco ułatwić zarządzanie finansami firmy.

– Alior Bank od lat wyznacza trendy rynkowe, stosując innowacyjne, niespotykane dotąd na polskim rynku rozwiązania. Po raz kolejny sięgamy po funkcjonalność z zakresu otwartej bankowości i liczymy na pozytywny odbiór ze strony naszych klientów – przekonuje Rafał Zając, dyrektor Działu Bankowości Cyfrowej KB w Alior Banku.

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na Facebook!

Czytaj także
Total
0
Reakcji