Zachary Quinto Billy Porter

Zachary Quinto i Billy Porter homoseksualnymi ojcami w disnejowskim reboocie “The Proud Family”

Zachary Quinto i Billy Porter zagrają homoseksualnych ojców w reboocie kreskówki The Proud Family. Nowy serial animowany o tytule The Proud Family: Louder and Prouder ma powstać z myślą o dystrybucji w Disney+. W obsadzie pojawi się kilka nazwisk związanych z oryginałem. Informacje przekazuje magazyn “Out”.

W animacji Quinto pojawi się jako Barry Leibowitz-Jenkins, a Porter udzieli głosu jego mężowi, Randallowi. Panowie wychowują wspólnie czternastolatkę – w tej roli Keke Palmer.

Zachary Quinto i Billy Porter ojcami w reboocie kreskówki Disneya

Serial The Proud Family: Louder and Prouder określany jest jako revival oryginału. Zachary Quinto i Billy Porter udzielą w serialu swoich głosów, grając mieszane rasowo, gejowskie małżeństwo. Panowie o wspólnym nazwisku Leibowitz-Jenkins są przybranymi ojcami adoptowanej 14-latki: Maya, grana przez Keke Palmer (Ślicznotki), jest ambitną aktywistką o farbowanych na różowo włosach. Zdaje się, że nowa odsłona The Proud Family może nie trafić na żadną z polskich platform VOD.

W serialu mają powrócić niektóre postaci z oryginalnej Rodziny Dumnych, między innymi Penny Proud – prawdopodobnie rolę powtórzy Kyla Pratt. Znany z programu typu reality-show Rich Kids of Beverly Hills EJ Johnson (syn koszykarza Magica Johnsona) będzie wcielał się w rolę Michaela Collinsa – ustalającego trendy w szkole.

The Proud Family pokazywano w przeszłości na kanale Disney Channel. Serial skupiał się na przygodach Penny, która odkrywa uroki nastoletnich lat i przeżywa codzienne szkolne dylematy.

Zachary Quinto i Billy Porter w obsadzie The Proud Family: Louder and Prouder

O produkcji The Proud Family: Louder and Prouder po raz pierwszy poinformowano w lutym 2020 roku, ale od tego czasu nie poznaliśmy wielu nowych doniesień od Disneya. W obsadzie usłyszymy też Paulę Jai Parker, Tommy’ego Davidsona i Soleil Moon Frye. Cedric the Entertainer, w Stanach Zjednoczonych doskonale znany dzięki programom telewizyjnym ComicView i Def Comedy Jam, powróci jako Wujek Bobby z oryginalnych sezonów Rodziny Dumnych.

Serial znajduje się w fazie produkcji; całość zrealizuje Disney Television Animation z myślą o emisji w 2022 roku.

Czytaj też: Nie tylko Piasek. Zaskakujące coming outy polskich gwiazd

Billy Porter wystąpi wkrótce w musicalu Cinderella jako Matka Chrzestna. Zachary Quinto pojawiał się niedawno w roli głosowej w serialu Prime Video Niezwyciężony.

Czytaj także
Total
0
Reakcji