przyjaciele matthew perry

Przyjaciele – odcinek specjalny. Matthew Perry wstydzi się zdjęcia z planu

Przyjaciele – odcinek specjalny uwielbianego na całym świecie sitcomu został już oficjalnie nakręcony. W niedzielę, 11 kwietnia na oficjalnym profilu „@friends” w serwisie Instagram oraz jego twitterowym odpowiedniku pojawiły się wpisy o “ostatnim klapsie”, jaki padł na planie zdjęciowym. Miłośnikom Rachel, Rossa i ekipy pozostaje już tylko czekać na potwierdzoną datę premiery. W międzyczasie znany z wielu kontrowersji Matthew Perry postanowił narozrabiać trochę w mediach społecznościowych.

Słynny serialowy Chandler Bing postanowił podzielić się nowym zdjęciem ze swoimi 7 mln obserwujących na Instagramie. Zamieścił więc fotografię zza kulis odcinka specjalnego, na której towarzyszmy mu makijażystka w maseczce ochronnej. Perry nie byłby sobą, gdyby nie wykorzystał okazji do ironicznego żartu. Zdjęcie podpisał więc następująco: “Ja, tuż przed zjedzeniem pędzla do makijażu. Nie wspominając już, że przed ponownym spotkaniem z Przyjaciółmi.”

Przyjaciele
Matthew Perry na usuniętym zdjęciu z Instagrama / Foto Prime News: instagram.com/mattyperry4

Przyjaciele – odcinek specjalny. Matthew Perry w pośpiechu usuwa zdjęcie z planu

Matthew Perry szybko usunął zdjęcie z Instagrama – zanim to zrobił, pod postem pojawiło się blisko 27,7 tys. polubień. Na szczęście unikatową fotografię przechwycili internauci, robiąc screenshoty. Aktor zdjął post ze swojego profilu w mediach społecznościowych prawdopodobnie dlatego, że został o to poproszony przez dyrektorów HBO Max (platformy VOD, na której zadebiutuje odcinek specjalny Przyjaciół). Nie przeszkodziło to jednak złośliwcom w pisaniu atakujących komentarzy. Niektórzy zarzucają Perry’emu, że usunął zdjęcie, bo niekorzystnie na nim wygląda.

Matthew Perry przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Dowodzą temu kolejne odcinki Przyjaciół, w których waga aktora drastycznie zmienia się z sezonu na sezon. W 1997 roku, kiedy Przyjaciele byli jednym z najczęściej oglądanych seriali w telewizji, sytuacja Perry’ego była tak dramatyczna, że musiał udać się na odwyk.

Przyjaciele – odcinek specjalny. Cały świat czeka na powrót Rachel, Rossa i reszty ekipy

Niedawno zdjęcia z mediów społecznościowych musiał usunąć też scenograf Greg Grande, który pracował przy realizacji odcinka specjalnego. “Deadline” podaje, że mężczyzna zamieścił na Instagramie fotografię przedstawiającą odwzorowane, nowojorskie mieszkanie szóstki bohaterów. Musiał usunąć post, upomniany przez HBO.

Chyba wszyscy czekają na powrót serialu Przyjaciele – odcinek specjalny zapowiadany jest od kilku już lat. W listopadzie 2019 roku „The Hollywood Reporter” poinformował o „nostalgicznym” odcinku szykowanym dla HBO Max. Internet zawrzał: miała w nim pojawić się szóstka głównych aktorów z Przyjaciół. Aktorzy mieli wrócić na jedną scenę w maju 2020 r., ale plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Kilka tygodni temu David Schwimmer powiedział coś, co sprawiło, że serca zabiły szybciej fanom serialu Przyjaciele – odcinek specjalny miał zostać nakręcony w kwietniu. Aktor miał rację – co udowodnił niedzielny post w mediach społecznościowych.

Wciąż czekamy na dokładną datę premiery odcinka specjalnego. Fani liczą, że pojawi się on w maju.

Czytaj także
Total
0
Reakcji