The Enforcer

Kate Bosworth i 2 Chainz u boku Banderasa w thrillerze “The Enforcer”

Kate Bosworth i 2 Chainz dołączyli do obsady thrillera “The Enforcer”, którego gwiazdą jest Antonio Banderas. Będzie to historia mafijnego “egzekutora”, który postanawia uratować dziewczynę z rąk swojej organizacji. Trwają prace na planie zdjęciowym, na razie nie podano daty premiery.

Będzie to debiut aktorski 2 Chainza w filmie pełnometrażowym. Wcześniej raper pojawił się w odcinku sitcomu “Dwie spłukane dziewczyny” (2016; zagrał siebie samego) oraz gościnnie w serialu “Prawo i porządek: Sekcja specjalna” (2013).

The Enforcer – Kate Bosworth i 2 Chainz w thrillerze kryminalnym

“The Enforcer” powstaje dla wytwórni Millennium i jest zapowiadany jako thriller z mroczną intrygą kryminalną. Film reżyseruje Australijczyk Richard Hughes, dla którego projekt stanowi debiutancki pełny metraż, a scenariusz przygotował W. Peter Iliff (“Czas patriotów”, “Na fali”). Tytuł promowany jest podczas canneńskich targów filmowych (w trybie wirtualnym).

“The Enforcer” to historia mafiosa – tytułowego egzekutora – który odkrywa, że jego szefowa, klasyczna femme fatale, bierze udział w brutalnych przestępstwach. Są to najgorsze możliwe wykroczenia, jakich nie podjąłby się nawet on sam. Mężczyzna próbuje uratować dziewczynę, która jest przetrzymywana przez organizację przestępczą.

Głównego bohatera gra Antonio Banderas (w ubiegłym roku nominowany do Oscara za rolę w dramacie “Ból i blask”). Kate Bosworth pojawi się w filmie jako wyrachowana szefowa mafijna, a 2 Chainz dostał rolę “króla przestępczego półświatka”. Millennium Media Group współtworzy film wspólnie ze studiem Born to Burn.

The Enforcer – Antonio Banderas jako egzekutor

Producentami filmu “The Enforcer” są między innymi Les Weldon, Yariv Lerner i Natalie Burn. Stanowisko producentów wykonawczych zajmują filmowcy od lat zajmujący się kinem akcji klasy “B”: Boaz Davidson (“Niezniszczalni 3”, “Ninja: Cień łzy”, “John Rambo”) oraz Avi Lerner (“Champion 4: Walka o honor”, “Legenda Herkulesa”, “W obronie własnej”). Davidson przygotował też nadchodzącą premierę – komedię sensacyjną “Bodyguard i żona zawodowca”, a Lerner wyprodukuje nową odsłonę “Czerwonej Sonji”.

Zarówno Kate Bostworth, jak i 2 Chainz są reprezentowani przez agencję talentów APA. Bosworth wystąpiła niedawno w kryminale “Zabójczy żywioł” wspólnie z Melem Gibsonem, a obecnie pracuje nad melodramatem “Along for the Ride”, gdzie partneruje jej Dermot Mulroney.

Raper 2 Chainz nie ma dużego dorobku aktorskiego – pojawił się gościnnie w dwóch serialach telewizyjnych. Jako muzyk wydał sześć albumów studyjnych i ponad osiemdziesiąt singli. Do jego przebojów należą kawałki “Mercy” (featuring z Kanye Westem), “We Own It (Fast & Furious)” oraz “Fuckin’ Problems” (we współpracy z ASAP Rockym, Drakiem i Kendrickiem Lamarem). Nagrał piosenkę “Accelerate” wspólnie z Christiną Aguilerą – utwór był przebojem m.in. w Hiszpanii, Tajwanie i Panamie. 2 Chainz ma na koncie jedną nagrodę Grammy i pięć nominacji do tego lauru.

Total
82
Reakcji