Mortal Kombat sequel

“Mortal Kombat”: filmowy Sub-Zero podpisał kontrakt na role w czterech sequelach!

W wywiadzie dla magazynu “Variety” aktor Joe Taslim wyznał, że podpisał kontrakt na role w czterech kolejnych sequelach Mortal Kombat. Najnowsza odsłona serii właśnie ukazała się w Stanach Zjednoczonych, a Taslim występuje w niej jako mroczny Sub-Zero – wojownik ninja o magicznych mocach. Jeżeli Warner postanowi kontynuować serię, aktor ma angaż w kieszeni.

Wszystko zależy od wyników finansowych nowego Mortal Kombat w amerykańskich kinach. Film ukazał się tu na dużych ekranach (także IMAX 3D) oraz w pakiecie HBO Max.

Jak dotąd nowy film z serii Mortal Kombat zarobił 23,3 mln dolarów na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady oraz 27,6 mln w innych krajach – łącznie prawie 60 mln USD.

Mortal Kombat – mogą powstać sequele. Szczegóły zdradza Joe Taslim

Joe Taslim występuje w Mortal Kombat jako wojownik ninja Sub-Zero, władający supermocami – potrafi m.in. obracać swoich przeciwników w lód. W rozmowie z serwisem “Variety” aktor powiedział:

— Wszyscy przyjaciele byli zaskoczeni moją rolą. Uznali, że na ekranie prezentuję się mrocznie, jak czarny charakter, a w świecie rzeczywistym jestem zabawnym kolesiem.

Joe Taslim jest aktorem filmowym i telewizyjnym pochodzącym z Palembang. Obecnie mieszka w Indonezji, ale pojawia się też w międzynarodowych produkcjach – zagrał m.in. w Szybkich i wściekłych 6, serialu Cinemax Wojownik, czy filmie Star Trek: W nieznane. Uprawia taekwondo, jest wielokrotnym mistrzem judo.

Ponoć bliscy życzyli ekranowemu alter ego Taslima śmierci, uznając postać za “wyjątkowo nikczemną”.

— Stwierdziłem: “No tak, na tym polega rola Sub-Zero”. Jeśli tak odbieracie mnie na ekranie, to chyba dobrze się spisałem – dodaje Taslim.

Mortal Kombat – sequele z udziałem Sub-Zero?

Jeżeli Warner Bros. podejmie decyzję o produkcji dalszych odsłon serii Mortal Kombat, na pewno powróci w nich demoniczny Sub-Zero. Joe Taslim jeszcze przed premierą ostatniego filmu podpisał kontrakt na występ w czterech kolejnych, potencjalnych sequelach. Rozmówcom z “Variery” aktor wyznał:

— Najważniejsza jest dla mnie opinia dziesięcioletniego syna. Oglądał ze mną film i powiedział, że spisałem się na “siódemkę” – że w skali od jednego do dziesięciu mam od niego siedem punktów. Odpowiedziałem: “Super, «siódemka» to dobra ocena!”.

W filmie Mortal Kombat grupa wojowników staje do walki w śmiertelnym pojedynku, który odbywa się w świątyni boga Raidena. Role przodujące grają: Lewis Tan (pojawia się jako Cole Young), Mehcad Brooks (Jackson “Jax” Briggs), Jessica McNamee (Sonya Blade) i Josh Lawson (Kano).

Film ukazał się w Stanach Zjednoczonych 23 kwietnia, a ponadto trafił na ekrany m.in. w Korei Południowej, Tajlandii, Meksyku, Hiszpanii, Australii i Kanadzie. Wciąż nie podano daty premiery w Polsce.

Czytaj także
Total
0
Reakcji