Magia nagości polska

“Magia nagości” z odwleczoną premierą. Czy w ogóle trafi na polskie ekrany?

W tym tygodniu polscy widzowie telewizyjni mieli poznać nowy program Magia nagości, w którym uczestnicy wybierają najlepszego kandydata lub kandydatkę na randkę. W toku programu stopniowo odsłaniane są rozebrane ciała kobiet i mężczyzn – stojących za osłoniętą ścianką. Niestety, wygląda na to, że telewidzowie w Polsce nie odkryją czaru gołych ciał.

Program miał zadebiutować na ekranach Zoom TV 14 maja, ale właśnie dowiedzieliśmy się, że do tego nie dojdzie. Premierę odwleczono, a może nawet anulowano – w tej chwili nie podana została żadna późniejsza data emisji.

Magia nagości Polska – premiera anulowana? Zoom TV milczy

Magia nagości miała być oparta na brytyjskim formacie Naked Attraction. Program randkowy pokazuje telewizja Channel 4 począwszy od lipca 2016 roku – dotąd ukazało się osiem sezonów. Telewizyjny game show wzbudził na Wyspach Brytyjskich niewielkie kontrowersje: znalazła się garść widzów, dla których widok roznegliżowanych uczestników stanowił problem. Warto zaznaczyć, że Naked Attraction emitowano po godzinie 21:30, a w programie nie są ukazywane aktywności stricte seksualne.

Format przykuł uwagę całego świata – własne wersje programu randkowego nakręcili Niemcy, Duńczycy, Włosi i Finowie. Do tego grona miała dołączyć Polska – bez wątpienia wypadająca na tle wymienionych państw jak prowincja, jeśli chodzi o progresję w temacie seksu. Według niepotwierdzonych jeszcze plotek program Magia ciał nie trafi na antenę Zoom TV, bo złożono skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT). Szykowana premiera oburzyła też ponoć… Fundację Mamy i Taty, która – jak ironicznie deklaruje na swojej stronie – “działa w obronie swobody wypowiedzi i ochrony dzieci przed działaniami antyrodzinnymi”.

Dużo mówi się, że Polacy nie są gotowi na program, w którym uczestnicy oceniają kandydatów na randkę na podstawie wyglądu fizycznego, w tym rozmiaru piersi czy przyrodzenia. Magia nagości to Randka w ciemno w wersji XXX. Odcinki miały ukazywać się w Zoom TV o godzinie 23:00 co piątek. Każdy miał trwać około 45 minut.

Magia nagości – polska wersja brytyjskiego formatu

W kwietniu ogłoszono, że Magię nagości poprowadzi Beata Olga Kowalska – znana z serialu Ranczo. W realizację zaangażowano koncern Kino Polska, a w mediach pisano, że Magia nagości będzie jego najdroższym projektem.

Co ciekawe, choć Magię nagości tymczasowo anulowano w Zoom TV, stacja pokazywała już wcześniej brytyjski odpowiednik programu. Biuro prasowej telewizji na razie nie odpowiada na pytanie w sprawie nowej daty emisji.

Na antenie Zoom TV program Naked Attraction mógł pochwalić się sporą oglądalnością. Odcinki oglądało średnio po 100 tys. widzów.

Czytaj także
Total
0
Reakcji