Przyjaciele

Przyjaciele – odcinek specjalny. Ukończono zdjęcia, premiera coraz bliżej!

Przyjaciele – odcinek specjalny tego kultowego sitcomu wyczekiwany jest chyba przez wszystkich. Dla fanów szóstki tytułowych kumpli z Nowego Jorku mamy dobrą nowinę: wczoraj na oficjalnym profilu serialu w serwisie Instagram pojawił się krótki post zwiastujący nadejście odcinka. Okazuje się, że ukończono nareszcie zdjęcia, a miłośnikom Rachel, Rossa i ekipy pozostaje już tylko czekać na potwierdzoną datę premiery.

Ta powinna nadejść wkrótce. Na instagramowym profilu “@friends” oraz jego twitterowym odpowiedniku pojawił się post:

— Ostatni klaps na planie! Czy moglibyśmy być jeszcze BARDZIEJ podekscytowani? Friends: The Reunion – już wkrótce na @hbomax. #powrótprzyjaciół

Przyjaciele – odcinek specjalny. Zdjęcia gotowe, czekamy na premierę

Post na Instagramie w ciągu niespełna doby zdobył 3 mln polubień – zalajkował go między innymi aktor Dan Bucatinsky, który pojawił się w serialu w jednej z epizodycznych ról. Prywatnie jest zresztą bliskim przyjacielem Lisy Kudrow, grającej Phoebe Buffay. Komentarz pod zdjęciem – w postaci emotikonów z klaszczącymi dłońmi – zamieściło oficjalne konto HBO Max. To właśnie na tej platformie będziemy mogli obejrzeć powrót Przyjaciół.

Chyba wszyscy czekają na powrót serialu Przyjaciele – odcinek specjalny zapowiadany jest od kilku już lat. W listopadzie 2019 roku „The Hollywood Reporter” poinformował o “nostalgicznym” odcinku szykowanym dla HBO Max. Internet zawrzał: miała w nim pojawić się szóstka głównych aktorów z Przyjaciół. Aktorzy mieli wrócić na jedną scenę w maju 2020 r., ale plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Później, w listopadzie 2020 roku, Matthew Perry tweetował o planowanym terminie zdjęć: ekipa miała spotkać się na planie w studiu HBO już w marcu. Okazało się to nieprawdą.

Przyjaciele – odcinek specjalny wyemituje HBO Max. Wraca cała szóstka aktorów

Kilka tygodni temu David Schwimmer powiedział coś, co sprawiło, że serca zabiły szybciej fanom serialu Przyjaciele – odcinek specjalny miał zostać nakręcony w kwietniu. Aktor miał rację – co udowodnił wczorajszy post w mediach społecznościowych.

Wiadomo, że część produkcji przeprowadzono w studiu nagraniowym, a część, ze względu na bezpieczeństwo zgromadzonych, na świeżym powietrzu. Odcinek specjalny ma, według Schwimmera, formę godzinnego wywiadu. Pomimo plotek i spekulacji nie prowadziła go komiczka i gwiazda telewizji Ellen DeGeneres.

W studiu HBO spotkali się Schwimmer, Kudrow, Perry, Jennifer Aniston, Courteney Cox i Matt LeBlanc, a ponadto showrunnerzy: David Crane i Marta Kauffman.

Kilka miesięcy temu prawa do serialu Przyjaciele przejął WarnerMedia, nabywając sitcom za kwotę 425 mln dolarów. HBO Max planuje wyprodukować dwa inne podobne przedsięwzięcia: z udziałem obsady Prezydenckiego pokera i sitcomu Bajer z Bel-Air. W przypadku serialu Przyjaciele odcinek specjalny na pewno okaże się dla platformy hitem.

Czytaj także
Total
0
Reakcji