American Horror Stories

“American Horror Stories” – pierwszy oficjalny zwiastun nadchodzącego spin-offu

Serwis streamingowy FX on Hulu odsłonił pierwszy oficjalny zwiastun serialu American Horror Stories, który debiutuje już w przyszłym miesiącu i będzie, oczywiście, spin-offowem bazowego American Horror Story. Trailer ma surrealistyczną formę i utrzymany jest w kolorach alarmującej czerwieni.

Przypomnijmy: American Horror Stories zostanie wyemitowany na amerykańskiej platformie streamingowej FX on Hulu już 15 lipca. W spin-offie zobaczymy ponoć wielu aktorów z oryginalnego American Horror Story, a każdy odcinek będzie stanowił odrębną historię.

American Horror Stories – zwiastun

Zwiastun rozpoczyna się sceną z lotu ptaka – ujęcia obejmują przestrzeń morską i plaże. Nie wydaje się to przypadkowe – dziesiąty sezon bazowego American Horror Story ma rozgrywać się właśnie w nadmorskim miasteczku. Następnie docieramy na czerwone pola, na których stoi postać ubrana w czarny, lateksowy kostium, okrywający całe ciało i głowę. Choć jest nią kobieta, ewidentnie nawiązuje do Rubber Mana, który pojawiał się w pierwszym sezonie AHS, Murder House.

Odziana w kombinezon w stylu BDSM kobieta wkracza do domu stojącego na odludziu – wygląda on tak samo, jak ten z Murder House, w którym mieszkali Vivien, Ben i Violet Harmonowie.

Spin-off AHS – American Horror Stories – zostanie pokazany przez serwis VOD FX on Hulu, który uruchomiono w marcu ubiegłego roku. Serial ma liczyć siedem epizodów, co oficjalnie potwierdza portal “Bloody Disgusting”. Jeszcze niedawno mówiono o szesnastu odcinkach. Premiera w Stanach Zjednoczonych przypada na 15 lipca 2021 roku. Nie wiadomo, czy serial trafi też na polskie ekrany.

American Horror Stories każdy odcinek będzie stanowił osobną, jednogodzinną opowieść. Poruszone zostaną w nich mity, miejskie i ludowe legendy, znane historie z dreszczykiem. Ponoć w większości epizodów pojawią się aktorzy związani z bazowym serialem (AHS). Serwis “TVLine” podaje, że w spin-offie wystąpią m.in. Kevin McHale (Glee), Dyllón Burnside (Pose), Charles Melton (Riverdale) i Nico Greetham (Bal).

Na 25 sierpnia zaplanowano premierę bazowego serialu FX, American Horror Story. Dziesiąta seria nosi podtytuł Double Feature; zagrają w niej Finn Wittrock, Frances Conroy, Macaulay Culkin, Billie Lourd, Sarah Paulson i Evan Peters.

Total
1
Reakcji