Wiedźmin sezon 2

“Wiedźmin”: pierwszy zwiastun 2. sezonu już w sieci!

Netflix wypuścił pierwszy zwiastun 2. sezonu serialu “Wiedźmin”. Klip trwa zaledwie dwanaście sekund, ale już teraz gwarantuje mnóstwo świetnie wyreżyserowanej, dynamicznej akcji. Nowe odcinki hitowej produkcji mają zadebiutować na naszych ekranach w ostatnim kwartale 2021 roku. W roli tytułowej powraca Henry Cavill.

Netflix przedłużył emisję “Wiedźmina” na 2. sezon w 2019 roku, zanim jeszcze zadebiutowały odcinki pierwszej serii. Po premierze serial z miejsca stał się największym przebojem giganta VOD.

Wiedźmin, sezon 2. – pierwszy zwiastun, data premiery

Fabuła 2. sezonu nie jest znana. Wiadomo, że głównymi bohaterami nadal będą Geralt z Rivii (Henry Cavill), księżniczka Cirilla (Freya Allan) oraz czarodziejka Yennefer (Anya Chalotra). Ostatnia z wymienionych miała zginąć w bitwie o Sodden – tak przynajmniej wierzy Geralt. Mężczyzna ma nową misję: musi chronić Cirillę i zabiera ją w najbardziej bezpieczne miejsce, czyli swój dom rodzinny. To tutaj był szkolony na przyszłego wiedźmina. Z ujawnionych jakiś czas temu zdjęć można wywnioskować, że w 2. sezonie Geralt otrzyma nową zbroję, a Cirilla będzie szkoliła się w sztuce walki mieczem.

Za miesiąc, 9 lipca, odbędzie się impreza specjalna o nazwie WitcherCon. Będzie ona poświęcona serialowi, a także grom i książkom o Wiedźminie. Organizatorami będą polski odział Netfliksa oraz CD Projekt Red.

Zdjęcia do 2. sezonu “Wiedźmina” rozpoczęto w lutym minionego roku. Trzeba było je przerwać z powodu pandemii koronawirusa. Ostatni klaps na planie padł w kwietniu 2021 r. Na planie pracowało dziewięćdziesięciu aktorów i blisko 1200 członków ekipy filmowej. Zdjęcia powstawały w piętnastu plenerach na terenie Wielkiej Brytanii.

Total
0
Reakcji