American Horror Story sezon 10

“American Horror Story – sezon 10. o miesiąc wcześniej niż planowano! Spin-off w lipcu

Znamy nowe daty związane z franczyzą American Horror Story. 10. sezon hitowego serialu powraca o miesiąc wcześniej, niż planowano – pierwszy odcinek zostanie pokazany już 25 sierpnia. Tymczasem spin-off, American Horror Stories, debiutuje na małych ekranach już 15 lipca, od razu z dwoma odcinkami.

American Horror Story, sezon 10. – Double Feature. Kiedy premiera?

10. sezon American Horror Story ma już oficjalny podtytuł – Double Feature. Start nowej serii przypadł na 25 sierpnia w Stanach Zjednoczonych. Możliwe, że w Polsce pierwszy odcinek obejrzymy już 26 sierpnia na antenie Fox.

W obsadzie dziesiątego sezonu American Horror Story zobaczymy takich aktorów, jak Evan Peters, Sarah Paulson, Frances Conroy, Kathy Bates, Denis O’Hare, Billie Lourd, Matt Bomer, Finn Wittrock, Lily Rabe, Leslie Grossman, Adina Porter i Angelica Ross. Nowymi nabytkami w obsadzie są Macaulay Culkin – słynny Kevin sam w domu – a także modelka Kaia Gerber. 10. sezon AHS będzie liczył łącznie dziesięć odcinków. Finałowy z nich zostanie pokazany tuż przed halloween.

American Horror Stories – premiera spin-offu już za miesiąc

Spin-off – American Horror Stories – zostanie pokazany przez serwis VOD FX on Hulu, który uruchomiono w marcu ubiegłego roku. Serial ma liczyć siedem epizodów, co oficjalnie potwierdza portal “Bloody Disgusting”. Jeszcze niedawno mówiono o szesnastu odcinkach.

W American Horror Stories każdy odcinek będzie stanowił osobną, jednogodzinną opowieść. Poruszone zostaną w nich mity, miejskie i ludowe legendy, znane historie z dreszczykiem. Ponoć w większości epizodów pojawią się aktorzy związani z bazowym serialem (American Horror Story). Nie ujawniono szczegółów obsadowych; wiemy natomiast, że Sarah Paulson wyreżyseruje przynajmniej jeden odcinek spin-offu. Emisja w Polsce jest na tym etapie zagadką.

Ostatni sezon American Horror Story – 1984 – królował na ekranach prawie dwa lata temu: finał pokazano w połowie listopada 2019 roku. Dziesiąta seria hitowej produkcji Ryana Murphy’ego wraca z opóźnieniem wywołanym przez pandemię COVID-19.

Czytaj także
Total
0
Reakcji