Gossip Girl sequel

Nowa wersja “Plotkary” – zobacz zwiastun od HBO Max

Już 8 lipca w serwisie HBO Max debiutuje Gossip Girl – nowa wersja serialowej Plotkary, zapowiadana jako sequel i “quasi-reboot” w jednym. Narratorką będzie Kristen Bell – tak samo, jak w oryginale, który był nadawany w latach 2007-2012. Na YouTubie pojawił się jednominutowy zwiastun nadchodzącej produkcji.

Gossip Girl – sequel i reboot w jednym. Plotkara powraca w HBO Max

Nowa Plotkara (w oryginale Gossip Girl) powraca na ekrany już latem, tym razem z nową obsadą i świeżymi postaciami. W roli głosowej ponownie usłyszymy jednak Kristen Bell, która wcieli się w narratorkę – tytułową blogerkę opowiadającą w mediach społecznościowych o wszystkich wydarzeniach, którymi żyje Manhattan.

W nowej wersji Plotkary występują między innymi: Emily Alyn Lind, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez, Jason Gotay, Tavi Gevinson, Thomas Doherty, Adam Chanler-Berat, Zión Moreno, Savannah Smith, Jordan Alexander i Evan Mock. Serial powstał dzięki Warner Bros. Television i CBS Studios z myślą o dystrybucji w HBO Max. Będzie liczył dziesięć odcinków.

Gossip Girl dzieje się około dekadę po wydarzeniach znanych z oryginalnego serialu. Tytułowa Plotkara tym razem będzie przyglądać się losom nowych postaci – uczniów prywatnej szkoły na Manhattanie. Serialowy reboot pokaże, jak bardzo w ciągu dziesięciu lat zmienił się nie tylko Nowy Jork, ale też internet i media społecznościowe. Twórcy zapowiedzieli, że nowa Gossip Girl będzie dużo odważniejsza niż pierwowzór i ma być skierowana do odrobinę starszej widowni.

Postawiono też na mniej oczywisty dobór obsady i rozbieżność wśród postaci – głównymi bohaterami będą m.in. osoby LGBTQ oraz młodzi ludzie o innym niż biały kolorze skóry. Ponoć akcja Gossip Girl toczy się w tym samym “uniwersum” co oryginalna Plotkara. Potwierdził to choćby showrunner Joshua Safran.

Biuro prasowe polskiego HBO potwierdza, że na razie nie ma planów na emisję Gossip Girl w naszym kraju.

Czytaj także
Total
0
Reakcji