Miles Teller

“The Offer”: Miles Teller zastępuje Armiego Hammera w serialu o “Ojcu chrzestnym”

Aktor Miles Teller został zaangażowany w produkcję serialu “The Offer”, w którym pojawi się jako producent filmowy Al Ruddy. Wcześniej tę rolę miał zagrać Armie Hammer, ale opuścił plan zdjęciowy w świetle skandalu obyczajowego, którego stał się bohaterem. Miniserial powstaje dla platformy Paramount+.

Scenariusz dziesięcioodcinkowego serialu przygotowała Nikki Toscano (“Bates Motel”, “Zemsta”) we współpracy z Michaelem Tolkinem. Jest też jedną z producentek wykonawczych.

Miles Teller zastępuje Armiego Hammera w serialu The Offer

W styczniu Armie Hammer został usunięty z obsady serialu “The Offer”, powstającego dla świeżo uruchamianego serwisu Paramount+. Scenarzystą i producentem wykonawczym hollywoodzkiej produkcji jest m.in. Michael Tolkin, nominowany do Oscara i Złotego Globu za “Gracza” (1992).

W serialu o kulisach powstania filmu “Ojciec chrzestny” Hammer miał zagrać Alberta “Ala” Ruddy’ego, producenta nagrodzonego później przez Akademię Filmową. Tę rolę przejął od niego 34-letni Miles Teller, znany przede wszystkim jako ekranowy Andrew Neimann z dramatu “Whiplash”. Aktor pojawił się ponadto w “Cudownym tu i teraz”, “Rekinach wojny”, “Zbuntowanej”, “Fantastycznej Czwórce” i dramacie wojennym “Chwała bohaterom”.

Teller otrzymał też posadę jednego z producentów. Pierwszy i ostatni odcinek miniserialu reżyseruje Dexter Fletcher (“Rocketman”, “Sherlock Holmes 3”).

W serialu “The Offer” przybliżone zostaną losy Ruddy’ego, który był mocno zaangażowany w prace nad “Ojcem chrzestnym”, a na planie arcydzieła współpracował z Francisem Fordem Coppolą i Marlonem Brando.

Czytaj także
Total
0
Reakcji