Lucyfer sezon 5B

“Lucyfer” – sezon 5B już na Netfliksie. Premiera w sam raz na weekend

28 maja to ważna data dla wszystkich fanów serialu “Lucyfer” – przebój Netfliksa już dziś wraca bowiem z nowymi odcinkami. Złożą się one na drugą część sezonu piątego lub, jeśli wolicie, sezon 5B. Gigant streamingowy ma dla wielbicieli Lucyfera Morningstara osiem zupełnie nowych epizodów, trwających od 54 do nawet 63 minut – łącznie osiem godzin piekielnie dobrej rozrywki.

Odcinek pierwszy (właściwie 9. w pełnym sezonie) nosi tytuł “Rodzinna kolacja”. Netflix tak zapowiada jego fabułę:

— Chloe i Ella badają sprawę zabójstwa na polu do minigolfa. Lucyfer, Michał, Amenadiel i Linda szykują się na najświętszą z rodzinnych kolacji.

Lucyfer, sezon 5B – nowe odcinki już na Netfliksie

Kolejne odcinki sezonu 5B “Lucyfera” są zatytułowane: “Cholerne karaoke”, “Diabelska mina”, “Daniel Espinoza zdemaskowany”, “Zwykły, nieszkodliwy stalking”, “Nic nie trwa wiecznie”, “Czy to naprawdę tak się skończy?” oraz “Szansa na szczęśliwe zakończenie”. O odcinku muzycznym informowaliśmy już dwa tygodnie temu – będzie miał formę musicalu i usłyszymy w nim takie szlagiery, jak “Another One Bites the Dust” zespołu Queen, “Every Breath You Take” z repertuaru The Police czy “No Scrubs” zespołu TLC. Miejmy nadzieję, że wszyscy aktorzy wypadli w nim śpiewająco.

Jednym z najważniejszych wątków sezonu 5B ma być ten z udziałem samego Boga – niebagatelną rolę dostał Dennis Haysbert. W nowych odcinkach tytułowy diabeł powraca do pracy detektywa. Pod koniec pierwszej części sezonu 5. na Ziemię zesłano Boga, by powstrzymał konflikt Lucyfera, Michaela i Amenadiela.

Bijący rekordy popularności serial został już przedłużony na następny, 6. sezon. Choć piąty miał być definitywnie finałowy, ostatnie odcinki zobaczymy za rok – powstanie ich dziesięć.

W serialu grają Ellis, Haysbert, Lauren German, Kevin Alejandro i D. B. Woodside. Premiera “Lucyfera” – sezonu 5B – na Netfliksie przypadła na piątek, 28 maja.

Lucyfer sezon 5B
Tom Ellis i Dennis Haysbert w sezonie 5B serialu “Lucyfer” / Foto Prime News: Netflix
Czytaj także
Total
0
Reakcji