Przyjaciele odcinek specjalny

“Przyjaciele”: zwiastun odcinka specjalnego i odliczanie dni do premiery!

Zapiszcie tę datę w kalendarzu: 27 maja HBO Max pokaże wreszcie odcinek specjalny serialu “Przyjaciele”, o którym pisaliśmy już wielokrotnie. Nie bez powodu – to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń telewizyjnych roku. Z okazji nadchodzącej premiery platforma Max udostępniła już nie teaser, a pełnoprawny, dwuminutowy zwiastun reunionu. Będzie się działo!

W odcinku specjalnym szóstka tytułowych przyjaciół zasiądzie na kultowej kanapie z serialu, ale też odwiedzi dawne mieszkanie, które zajmowali m.in. Rachel, Chandler i Monica. “Friends: The Reunion” był okazją do ponownego spotkania wszystkich głównych aktorów. Na planie uściskali się Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matthew Perry, David Schwimmer i Matt LeBlanc. Zresztą nie tylko oni.

Przyjaciele – odcinek specjalny. Pełny zwiastun już w sieci

Uwagę zwraca też gościnna obsada odcinka specjalnego. HBO Max zaprosiło do studia nagraniowego całą armię gwiazd najwyższego formatu. W programie “Friends: The Reunion” udział wzięli: David Beckham, Justin Bieber, Kit Harington, Mindy Kaling, Thomas Lennon, zespół BTS, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Reese Witherspoon, Lady Gaga, Elliott Gould, Tom Selleck, Larry Hankin, Christina Pickles, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Malala Yousafzai i James Corden. Niektórzy – jak Selleck czy Gould – występowali w poszczególnych sezonach “Przyjaciół”.

Szóstka głównych aktorów za występ w programie otrzymała po 2,5 mln dolarów. Zwiastun odcinka specjalnego rozpoczyna się od quizu, który prowadzi Ross Geller – zadający uczestnikom pytania dotyczące wydarzeń z serialu. To, oczywiście, nawiązanie do klasycznego odcinka czwartego sezonu (tytuł: “Ten z emrbionami”), w którym Monica i Rachel zakładają się z chłopakami, kto kogo lepiej zna.

HBO Max podzielił się też oficjalnym plakatem odcinka specjalnego.

Przyjaciele odcinek specjalny
“Przyjaciele” – plakat odcinka specjalnego / Foto Prime News: HBO Max

Na chwilę obecną nie znamy daty premiery reunionu w Polsce.

Czytaj także
Total
4
Reakcji