HBO GO nowości czerwiec 2021

Czerwcowe premiery HBO GO: m.in. “Rick i Morty”, “Bill i Ted ratują wszechświat”

Nadchodzący miesiąc w HBO GO to dla wielu przede wszystkim powrót “Ricka i Morty’ego”. W czerwcu na platformie typu “wideo na życzenie” pojawi się długo wyczekiwany przez fanów piąty sezon niezwykle popularnego serialu. Co jeszcze przygotowało dla swoich subskrybentów HBO GO?

HBO GO: nowości – czerwiec 2021, m.in. Rick i Morty, sezon 5.

Rick i Morty

Największy przebój w historii amerykańskiego Adult Swim już w czerwcu trafi na platformę HBO GO. Na 21 czerwca zaplanowano premierę pierwszego odcinka 5. sezonu serialu, ale atrakcji będzie więcej – tego samego dnia w serwisie udostępnione zostaną wszystkie wcześniejsze serie, łącznie czterdzieści jeden przekomicznych odcinków. Nie wiadomo, czy pokazane zostaną też dwa epizody specjalne (“Samurai & Shogun”, “Rick and Morty vs. Genocider”).

Start 5. sezonu zostanie wydany przez HBO GO dzień po premierze amerykańskiej. Oczekuje się, że kolejne epizody będą pokazywane tydzień po tygodniu – ponoć powstało ich dziesięć. Fani “Ricka i Morty’ego” wiedzą, że animacja dostępna jest też na Netfliksie. Obecnie nie wiadomo, czy przed 21 czerwca dotychczasowe sezony znikną z platformy giganta VOD.

Bill i Ted ratują wszechświat

Kolejną atrakcyjną nowością w HBO GO będzie film “Bill i Ted ratują wszechświat” Deana Parisota. Tak naprawdę komedia ukazała się już na dwóch innych platformach VOD (iTunes Store, Rakuten), ale żadna z nich nie jest w Polsce tak spopularyzowana, jak HBO i dlatego można mówić o premierze.

Film debiutuje w GO 20 czerwca i powinien zainteresować miłośników Keanu Reevesa. Słynny ekranowy Neo, zanim jeszcze wystąpił w serii “Matrix”, pierwsze kroki stawiał właśnie w komediach o Billu i Tedzie. Bohaterowie to rockandrollowe obiboki, a seria umieszcza ich w różnych epokach i miejscach świata – rockmani mają bowiem dostęp do wehikułu z przyszłości i są w stanie podróżować w czasie. W nowej odsłonie, zgodnie z tytułem, Bill i Ted mogą uratować wszechświat. A jak tego dokonają? Oczywiście dzięki sile muzyki. W obsadzie, poza Reevesem, także Alex Winter, Samara Weaving, Kristen Schaal, Jayma Mays i William Sadler.

Włoskie wakacje

Aktor James D’Arcy tym razem stoi za kamerą – jego “Włoskie wakacje” toczą się w malowniczej Toskanii, gdzie swoją relację odbudowują ojciec i syn. Obaj będą musieli zmierzyć się ze stratą – ich okazała willa zostaje wystawiona na sprzedaż. Dom znajduje się w kompletnej ruinie. Głównych bohaterów grają Liam Neeson i Micheál Richardson. Premiera w HBO GO już 12 czerwca.

HBO GO: nadchodzące premiery i nowości

Jeśli chodzi o serialowe premiery w HBO GO, nie podano na razie wielu konkretnych dat. Wiadomo, że fani talentów Elisabeth Moss nadal będą mogli podziwiać ją w “Opowieści podręcznej” – w czerwcu wyemitowane zostaną jeszcze trzy nowe odcinki serialu, ostatni 16 czerwca w USA i prawdopodobnie 17 czerwca w Polsce.

24 maja w HBO GO debiutuje trzeci sezon świetnie ocenionego “Czarnego poniedziałku” z Reginą Hall, Andrew Rannellsem i Donem Cheadle’em. Nowa seria liczy ponoć dziesięć odcinków i niektóre z nich zobaczymy w nadchodzącym miesiącu.

Ponadto w czerwcu w HBO GO mają pojawić się nowe odcinki seriali “Superman i Lois”, “Terapia” czy “Dziewczyna z doświadczeniem”.
“Nowościami” filmowymi będą superprodukcje sprzed paru lat – m.in. “Dunkierka” (premiera 5 czerwca), “Player One” (6 czerwca), “Crimson Peak. Wzgórze krwi” (11 czerwca), “Na skraju jutra” z Tomem Cruise’em (13 czerwca), “Transporter” z Jasonem Stathamem (18 czerwca), animowana “Rodzina Addamsów” (27 czerwca).

Czytaj także
Total
0
Reakcji