Ryan Reynolds

Ryan Reynolds marzy o reboocie “Fantastycznej Czwórki” z obsadą serialu “U nas w Filadelfii”

Ryan Reynolds swoim ostatnim dowcipem w sieci podsunął hollywoodzkim producentom intrygujący pomysł. Znany z licznych żartów i dystansu do siebie samego gwiazdor prześmiewczo powiedział, że jego nadchodzący film Deadpool 3 nie powstanie, a zgromadzony budżet przeznaczony zostanie na… reboot Fantastycznej Czwórki z obsadą serialu U nas w Filadelfii w rolach głównych. Reynolds miał niedawno okazję poznać Roba McElhenneya, który występuje w sitcomie jako Mac.

Na twitterowym profilu “@MaximumEffort”, współnależącym do Reynoldsa, pojawił się nawet post z fanowskim plakatem zmyślonego projektu. Czy na długo pozostanie on tylko wymysłem? Miejmy nadzieję, że nie.

Ryan Reynolds chce rebootu Fantastycznej Czwórki i proponuje nietypową obsadę

Niedawno Ryan Reynolds i Rob McElhenney zostali współwłaścicielami klubu piłkarskiego Wrexham F.C. Amerykańscy aktorzy – obaj znani z wyrazistego poczucia humoru i zamiłowania do ironii – najwyraźniej zaprzyjaźnili się od tego czasu i prowadzą rozmowy o wspólnych projektach. Pomysł na reboot Fantastycznej Czwórki z udziałem obsady U nas w Filadelfii (McElhenney, Charlie Day, Kaitlin Olson, Glenn Howerton, Danny DeVito) jest, oczywiście, dowcipem, chociaż wielu internautom przypadł do gustu.

Na fałszywym plakacie widzimy między innymi DeVito jako kamienistego The Thing, Olson jako Niewidzialną Kobietę i samego McElhenneya pozującego na Pana Fantastycznego.

— Ryan znalazł nowego przyjaciela. Tak się podjarał, że przeznaczył cały budżet Deadpoola 3 na reboot Fantastycznej Czwórki – czytamy w żartobliwym poście na Twitterze.

W ubiegłym roku wyjawiono, że właściwy film o Fantastycznej Czwórce przygotuje Jon Watts (Spider-Man: Homecoming) – będzie on częścią franczyzy Marvel Cinematic Universe (MCU). Widowisko o rodzinie obdarzonej supermocami zapowiedziano jako “reimaginację” znanej historii. Na razie nie wybrano jeszcze członków obsady.

Obsada U nas w Filadelfii jako Fantastyczna Czwórka?

Film Deadpool 3 z udziałem Ryana Reynoldsa ma ukazać się w 2023 roku. Aktor powróci w nim jako tytułowy bohater, Wade Wilson. Sequel otrzymał niedawno kategorię wiekową “R” od organizacji MPAA (Motion Picture Association of America). W kontynuacji Deadpoola ma pojawić się grupa mutantów o nazwie X-Force, wiadomo też, że nad scenariuszem pracują Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin.

Kevin Feige, prezes Marvel Studios, powiedział, że Ryan Reynolds nadzoruje przebieg prac nad fabułą. “Ryan to bardzo zajęty aktor, ale też człowiek sukcesu. Jest siłą natury, a jego postać w Deadpoolu różni się od innych superbohaterów MCU. Cieszymy się, że przywróci Wade’a na ekrany”, dodaje Feige.

Sitcom U nas w Filadelfii nadawany jest nieprzerwanie od 2005 roku i pobił rekord telewizji jako najdłużej nadawany, aktorski serial komediowy w Stanach Zjednoczonych. Ostatni odcinek widzowie obejrzeli pod koniec listopada 2019 – od tego czasu wciąż czekamy na powrót sezonu piętnastego. Ten jest jednak utrudniony z powodu pandemii COVID-19.

Bohaterami serialu są przyjaciele prowadzący irlandzki pub w Południowej Filadelfii. Ich związek najłatwiej określić jako dysfunkcyjny. Sensacją ostatnich sezonów okazał się nowy wątek Maca (Rob McElhenney), który dokonał coming outu jako homoseksualny mężczyzna.

Czytaj także
Total
7
Reakcji