Opowieść podręcznej sezon 4

Powrót “Opowieści podręcznej”. Pierwszy odcinek 4. sezonu już w HBO GO

Wielką premierą czwartku w HBO GO (i chyba największą miesiąca) jest 4. sezon serialu Opowieść podręcznej. Pierwszy odcinek nowej serii właśnie wylądował w GO i na pewno zawładnie dziś polskimi domami. Debiut sezonu czwartego pojawia się w Polsce dwa dni po premierze w Stanach Zjednoczonych. Sztandarowa produkcja Hulu, wykupiona w kilku krajach Europy przez HBO, tej wiosny powraca z dziesięcioma nowymi odcinkami.

Serwis HBO GO tak opisuje 4. sezon Opowieści podręcznej:

— W czwartym sezonie June (Elisabeth Moss), jako przywódczyni rebeliantów, staje do walki z Gileadem. Podejmowane przez nią ryzyko przyniesie jednak nieoczekiwane i niebezpieczne nowe wyzwania. Jej dążenie do wymierzenia sprawiedliwości i zemsty, będzie miało na nią olbrzymi wpływ, tak samo jak na relacje, które ceni najbardziej.

Opowieść podręcznej, sezon 4. – czwartkowa premiera HBO GO

29 kwietnia w HBO GO ukazały się od razu trzy pierwsze odcinki 4. sezonu Opowieści podręcznej. Premierę czwartego odcinka zaplanowano na 6 maja – dzień po emisji w Stanach Zjednoczonych. Kolejne epizody wracają tydzień po tygodniu, a finał czwartego sezonu w USA przypada na 16 czerwca. Jego tytuł jest wymowny: brzmi Dzicz.

Opowieść podręcznej to obsypany nagrodami serial z pogranicza dramatu, fantastyki i dystopii, oryginalnie produkowany przez Hulu. W odcinku pierwszym 4. sezonu June (Moss) szuka kryjówki na farmie wspólnie z innymi uciekinierkami, a Lawrence (Bradley Whitford), więzień Gileadu, oczekuje na karę śmierci.

Pierwszy odcinek nowego sezonu trwa czterdzieści sześć minut. W ramówce telewizyjnego HBO ma pojawić się jutro, o godzinie 20:10 (oraz o 22:25 w HBO 3, w wersji z dostępnymi napisami).

Opowieść podręcznej – sezon 4., odcinek 1. już na VOD

W serialu Opowieść podręcznej występują między innymi Elisabeth Moss (za swoją rolę nagrodzona Złotym Globem i statuetką Emmy), Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella, Madeline Brewer, Amanda Brugel i Bradley Whitford.

Opowieść poręcznej już w grudniu została przedłużona na piąty sezon, co nikogo raczej nie powinno dziwić. Serial jest jednym z największych przebojów Hulu, a i w Europie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do dziś zdobył osiemdziesiąt nagród spośród blisko dwustu nominacji.

Sezon 4. dostępny jest w HBO GO od dzisiaj – na dobry początek udostępniono trzy odcinki.

Total
1
Reakcji