Sexify Netflix

Środowa premiera Netfliksa: polski serial “Sexify” już dostępny

Orgazm na zawołanie dzięki aplikacji. Na Netfliksie wylądował wreszcie serial Sexify o aplikacji mobilnej, która szuka algorytmu na kobiecy orgazm. W długo wyczekiwanej produkcji z udziałem między innymi Małgorzaty Foremniak i Cezarego Pazury brali udział konsultanci do spraw intymnych, a twórcy zapewniają: serial ma być lustrem dla naszej seksualności.

Serial Sexify liczy sobie osiem czterdziesto-, pięćdziesięciominutowych odcinków, a fabułę pierwszego z nich Netflix zapowiada tak:

— Gdy profesor dzieli się z Natalią kiepskimi informacjami na temat aplikacji szykowanej przez nią na konkurs technologiczny, dziewczyna musi zająć się nowym pomysłem.

Sexify – wielka premiera serwisu Netflix

Natalię gra w serialu Aleksandra Skraba, a jej przyjaciółki – Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska. Dziewczyna tworzy aplikację “optymalizującą kobiecy orgazm”. Co więcej, oprogramowanie pomoże kobietom odkryć swoje ciała i będzie poradnikiem dla najbardziej fajtłapowatych rówieśniczek i rówieśników, którzy nic nie wiedzą o seksie.

Na twitterowym koncie “@NetflixPL” pojawiła się krótka zapowiedź Sexify, połączona jednocześnie z komentarzami aktorek.

Twórcy zapowiadają polską produkcję w następujący sposób:

Sexify jest na pewno o seksualności, ale nie tylko. O przyjaźni. O więzi i siostrzeństwie.

Serialowa Paulina (Sobocińska) marzy, by przestać być “grzeczną dziewczynką”, chce wyzwolić się seksualnie. Monikę (Drzymalska) poznajemy jako postać bezpośrednią, szczerą i rozwiązłą. Grana przez Aleksandrę Skrabę Natalia – najambitniejsza z grupy – chce zostawić po sobie ślad w historii.

Sexify na Netflix – kiedy premiera?

Sexify powstał dla Netfliksa dzięki Akson Studio, odpowiedzialnego między innymi za filmy Atak paniki, Powidoki czy W lesie dziś nie zaśnie nikt. Reżyserię powierzono Kalinie Alabrudzińskiej i Piotrowi Domalewskiemu.

Twórcy zapewniają, że serial nie ma formy dydaktyczno-edukacyjnej i bronią się przed łatką “kagańca oświaty”. Dodają, że istnieją tematy, które wciąż w Polsce nie wybrzmiały, choć już dawno powinny – w tym aspekcie pomoc przynosi Sexify. Serial ma stanowić metaforyczne lustro dla seksualności człowieka.

Serial Sexify to odważna próba żonglerki tematami tabu i rozrywka, jakiej nie widzieliśmy dotąd w Polsce. Osiem odcinków właśnie dziś zadebiutowało w serwisie Netflix. Role drugoplanowe grają w serialu Małgorzata Foremniak, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Gelner i Cezary Pazura. Pierwsza z wymienionych występuje jako ekspertka do spraw seksu.

Czytaj także
Total
2
Reakcji