Hilary Duff Jak poznałam waszego ojca

Hilary Duff w serialu Jak poznałam waszego ojca – spin-offie słynnego sitcomu

Aktorka i wokalistka Hilary Duff pojawi się w sitcomie Jak poznałam waszego ojca (oryginalnie How I Met Your Father) – spin-offie uwielbianego serialu Jak poznałem waszą matkę, nadawanego niegdyś przez CBS. Duff zamierza wystąpić w nim roli głównej, a przy okazji zajmie stanowisko producenckie.

Serial komediowy Jak poznałem waszą matkę emitowano w CBS od 2005 do 2014 roku, przez dziewięć sezonów. Sitcom zdjęto z ekranów w marcu 2014, pomimo świetnych wyników oglądalności – jego średnia widownia w ostatnim sezonie przekraczała 10,5 mln.

Spin-off ma trafić na amerykańską platformę typu “wideo na życzenie” Hulu.

Hilary Duff w serialu Jak poznałam waszego ojca – spin-offie wielkiego przeboju CBS

Hulu złożyło zamówienie na serial komediowy How I Met Your Father, którego główną gwiazdą będzie Hilary Duff. Potencjalny polski tytuł to Jak poznałam waszego ojca. Byłaby to wariacja na temat oryginału, raczej nie sequel. Portale filmowe używają wobec projektu określenia “spin-off”.

W How I Met Your Father Hilary Duff wcieli się w postać Sophie – młodą matkę, która opowiada synowi historię poznania jego ojca. Podobny motyw wykorzystano, oczywiście, w serialu Jak poznałem waszą matkę: Josh Radnor jako Ted Mosby tłumaczył dzieciom okoliczności, w jakich poznał swoją ukochaną, a ich mamę.

Hulu zapowiada How I Met Your Father jako dziesięcioodcinkowy sitcom, a Duff zagra młodą kobietę imieniem Sophie. W czasach, gdy miłości szuka się już tylko dzięki aplikacjom randkowym, ona i jej bliscy przyjaciele liczą, że znajdą swoją drugą połówkę w bardziej romantycznych okolicznościach. Akcja serialu nie będzie toczyła się w przeszłości i Hulu prawdopodobnie nie przywróci znanych z oryginału bohaterów.

Hilary Duff – How I Met Your Father. Serial powstanie dla serwisu Hulu

Produkcja pierwszego sezonu ma ruszyć wkrótce. Isaac Aptaker i Elizabeth Berger – scriptwriterzy Twojego Simona i serialu Tacy jesteśmy – będą showrunnerami, producentami wykonawczymi oraz scenarzystami How I Met Your Father.

Realizację spin-offu Aptaker i Berger planowali już w 2016 roku. Później projektem interesowało się studio 20th Century Fox Television, ale ostatecznie odrzuciło współpracę. Z kolei w 2013 r. CBS szykował odrębny projekt, How I Met Your Dad, i ponoć przesłuchiwał Meg Ryan, Gretę Gerwig i Andrew Santino do ról przodujących. Realizacja też nie doszła do skutku.

W oryginalnym sitcomie, Jak poznałem waszą matkę, grali Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan i Cristin Milioti. Serial zdobył dziesięć nagród Emmy z trzydziestu nominacji; dwa razy ubiegał się też o Złote Globy.

Filmografię Hilary Duff zamykają serial Younger oraz kontrowersyjny horror The Haunting of Sharon Tate.

Czytaj także
Total
1
Reakcji