Selena - serial

Selena – serial z nowym zwiastunem. Premiera 2. części już w maju na Netfliksie

Netflix odsłonił zwiastun drugiej części produkcji Selena – serial z Christian Serratos i Ricardo Chavirą w rolach głównych. Nowe odcinki mają pojawić się w serwisie już 4 maja, a fani już teraz zacierają ręce. W pierwszej części serialu, na którą złożyło się dziewięć odcinków, postać Seleny Quintanilli-Pérez nie została dostatecznie wyeksponowana, co poskutkowało mieszanymi opiniami widzów. W nadchodzących odcinkach tragicznie zmarła wokalistka ma być już punktem centralnym serialu.

W nowym zwiastunie Netfliksa wszystko kręci się już wokół Seleny, którą gra amerykańska aktorka Christian Serratos. Bohaterka rozpoczyna karierę solową, ale obawia się, że nie wybije się w Stanach Zjednoczonych jako artystka latynoskiego pochodzenia. Staje też przed perspektywą nagrania anglojęzycznego albumu.

Showrunnerem serialu jest Moisés Zamora (Star, American Crime).

Selena – serial wraca na Netfliksa

Selena – serial pojawił się na Netfliksie w grudniu ubiegłego roku i szybko zaskarbił sobie solidne wyniki oglądalności. W styczniu gigant VOD ogłosił, że część pierwsza Seleny dotarła do 25 mln amerykańskich domów w ciągu dwudziestu ośmiu dni od premiery.

Pomimo sukcesu streamingowego serial zdobył mocno mieszane recenzje i nie zjednał sobie wszystkich widzów. Zarzucano mu, że “nie dokopuje się do wnętrza Seleny” i nie jest historią o samej legendarnej artystce – jedynie o dziewczynie meksykańskiego pochodzenia. Uznano też, że życie wokalistki pełne było fascynujących anegdot, których zupełnie nie poruszono – przynajmniej w pierwszych dziewięciu odcinkach.

Może się do zmienić w drugiej części serialu, która na Netfliksie debiutuje już 4 maja.

Selena – serial wielką majową premierą serwisu Netflix

Pierwsza część produkcji Selena – serial zakończyła się w momencie, gdy chłopak piosenkarki Chris (Jesse Posey) został wyrzucony z autobusu, zmierzającego na trasę koncertową. Z kolei siostra Seleny, Suzette (Noemi Gonzalez), nawiązała kontakt z fanką, Yolandą (Natasha Petez), i teraz obie planują założenie klubu fanowskiego.

W nowych odcinkach, zgodnie z zapowiedzią Netfliksa, Selena Quintanilla-Pérez znajdzie się u progu wielkiej sławy i będzie próbowała pozostać sobą. Jeszcze nie wie, że kiedyś będzie uznawana za największe nazwisko sceny muzyki latynoskiej.

Zobaczcie zwiastun drugiej części produkcji Selena – serial poniżej.

Czytaj także
Total
0
Reakcji