Demi Lovato

Demi Lovato – sitcom piosenkarki o zaburzeniach odżywiania dostał zielone światło od NBC

Demi Lovato wystąpi w sitcomie o zaburzeniach odżywiania, którego będzie też producentką wykonawczą. Amerykańska piosenkarka pracuje obecnie nad serialem Hungry, w którym grupa przyjaciół uczęszcza na spotkania grup wsparcia dla ludzi z jadłowstrętem i innymi aberracjami łaknienia. Sitcom otrzymał właśnie zielone światło od stacji NBC, co oznacza, że wkrótce mogą ruszyć zdjęcia do odcinka pilotażowego.

Nie będzie to pierwszy raz, kiedy Lovato nawiązuje współpracę z NBC. W 2020 roku aktorka i wokalistka dostała gościnną rolę w innym serialu komediowym, Will i Grace, grając w czterech odcinkach sezonu jedenastego. Hungry ma ukazać się na antenie NBC Entertainment.

Demi Lovato – sitcom z udziałem gwiazdy estrady, Hungry, z pozwoleniem na pilota

W serialu Hungry grupa młodych ludzi uczęszcza na spotkania grupy wsparcia dla osób z zaburzeniami odżywiania. Bohaterowie wspierają się wzajemnie, a przy tym poszukują miłości, zrozumienia, lepszej pracy. Czasem też smakołyków w lodówce, gdy w chwili słabości próbują “zajeść” smutki i niepowodzenia.

Demi Lovato wyprodukuje sitcom wykonawczo wraz z Toddem Millinerem, Scooterem Braunem, Scottem Mansonem i Jamesem Shinem. Inny z producentów to Sean Hayes, z którym artystka współpracowała przy realizacji Willa i Grace. Hayes przez jedenaście lat występował w kultowym serialu jako Jack McFarland.

Lovato otwarcie przyznaje, że sama cierpiała z powodu zaburzeń systemu odżywiania. W rozmowie z ABC News w 2011 roku powiedziała, że jako ośmiolatka przyjmowała “olbrzymie porcje pokarmów” i dopiero po latach zdała sobie sprawę ze swojego problemu. “Miałam naprawdę niezdrowy związek z jedzeniem”, żaliła się w wywiadzie.

Demi Lovato o swoich doświadczeniach z zaburzeniami odżywiania

Demi Lovato ujawniła też, że w okresie, gdy pracowała nad filmem Disneya Camp Rock (2008), była gnębiona przez swoich rówieśników i kolegów ze szkolnej klasy. Wtedy pojawiły się u niej zaczątki bulimii.

— Koncertowałam o pustym żołądku. Byłam tak wygłodzona, że powoli traciłam głos – wyznała.

Jeżeli sitcom Hungry po pierwszym odcinku dostanie pozwolenie na realizację całego sezonu, będzie to pierwszy serial Lovato, w którym zagra jedną z głównych ról, od czasu Słonecznej Sonny na Disney Channel (2009-2011). W międzyczasie aktorka i wokalistka pojawiała się jeszcze w telewizyjnym musicalu Glee, gdzie mogła dowieść obu swoich talentów.

Ostatni aktorski projekt Demi Lovato to film Netfliksa Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga (2020). Z kolej najnowszy album artystki, Dancing with the Devil… the Art of Starting Over, ukazał się w 2 kwietnia. Płyta dotarła do 2. miejsca w notowaniu US Billboard 200.

Do znanych utworów Demi Lovato należą: “Sorry Not Sorry”, “This is Me”, “Cool for the Summer” oraz “Fall in Line” – duet z Christiną Aguilerą.

Czytaj także
Total
3
Reakcji