Michael Cera i Amy Schumer

Michael Cera i Amy Schumer w serialu komediowym Hulu Life & Beth

Michael Cera i Amy Schumer wystąpią w nowym serialu komediowym serwisu Hulu Life & Beth. Gwiazdor Bogatych bankrutów i znana z Wykolejonej komiczka pierwszy raz przystąpią razem do pracy. Schumer nie tylko pojawi się w Life & Beth jako aktorka, ale też projekt wyreżyseruje i napisze jego odcinki. Całość powstanie dzięki firmie Endeavor Content.

Wśród innych nadchodzących, oryginalnych seriali Hulu znajdują się: kreskówka dla dorosłych M.O.D.O.K., produkowana przez studio Marvela, dramat Dopesick z Michaelem Keatonem, komedia Steve’a Martina Only Murders in the Building oraz Nine Perfect Strangers na kanwie powieści Liane Moriarty, z gwiazdorską obsadą (Nicole Kidman, Luke Evans, Melissa McCarthy, Regina Hall).

Michael Cera i Amy Schumer w słodkogorzkim serialu Life & Beth

W serialu Life & Beth poznajemy tytułową bohaterkę, która z pozoru wiedzie idealne życie. Pracuje jako producentka wina, przez co nigdy nie brakuje jej pod ręką alkoholu. Jest związana z atrakcyjnym, odnoszącym sukcesy mężczyzną, z którym mieszka na Manhattanie. Kiedy jednak Beth zmuszona zostaje skonfrontować się ze swoją przeszłością, wszystko zmienia się na gorsze.

W serialu poznamy Beth dzięki scenom retrospekcji. Ona też przyjrzy się sobie samej jako dorosłej kobiecie i będzie mogła przemyśleć, kim właściwie chce być w przyszłości. Projekt Life & Beth pomyślany został jako opowieść o wewnętrznej podróży, budowaniu “prawdziwego życia”.

Michael Cera i Amy Schumer zagrają w serialu główne role. Aktor wystąpi jako John – do bólu szczery farmer i kucharz, który mówi wprost o tym, co go boli i czego nie akceptuje.

Michael Cera i Amy Schumer wracają na ekrany

Amy Schumer będzie producentką wykonawczą Life & Beth. W tym zadaniu pomogą jej Kevin Kane, Daniel Powell i Ryan McFaul. Firma Endeavor Content wspomoże proces produkcji i zajmie się sprzedażą serialu na rynku międzynarodowym.

Michael Cera występował niedawno gościnnie w serialu komediowym Netfliksa Medical Police, wspólnie z Malin Åkerman i Jasonem Schwartzmanem. W przyszłym roku ukaże się film The Lego Batman Movie 2, w którym podłożył swój głos.

Amy Schumer swój ostatni występ filmowy zaliczyła w komedii romantycznej Jestem taka piękna! z 2018 roku. Ponadto znamy ją z innych filmów komediowych: Babskich wakacji (w obsadzie m.in. Goldie Hawn) oraz Wykolejonej (wśród aktorów także Bill Hader i John Cena). Była pomysłodawczynią serialu Inside Amy Schumer, w którym prezentowała własne skecze.

Premiera pierwszego odcinka Life & Beth według IMDb planowana jest na ten rok.

Czytaj także
Total
0
Reakcji