David Beckham w serialu Disney

David Beckham w serialu Disney+ Save Our Squad

Najsłynniejszy piłkarz świata David Beckham pojawi się w serialu Disney+ Save Our Squad. Za realizację projektu odpowiadają wytwórnie Twenty Twenty i należące do Beckhama Studio 99. W serialu, który przybierze formę dokumentu, gwiazdor powraca do Wschodniego Londynu, gdzie niegdyś rozpoczynał karierę piłkarza. Były członek Manchesteru United będzie pełnił w Save Our Squad rolę mentora młodzików.

W serialu gwiazdor świata futbolu powróci na boiska, dzięki którym miał szansę wybić się jako piłkarz. Beckham zostanie w Save Our Squad mentorem drużyny młodych zawodników, którzy walczą o utrzymanie się w lidze. Tytuł został już nagłośniony przez serwisy “The Hollywood Reporter”, “Daily Express” i “Variety”.

David Beckham w serialu Disney+ Save Our Squad

David Beckham odniesie się w serialu do własnych doświadczeń, będzie wspominał swoje lata młodości i pierwsze kroki w wielkim świecie piłki nożnej.

Sean Doyle, jeden z producentów wykonawczych, zapewnia, że serial będzie poruszający i niosący nadzieję, ale nie zabraknie w nim również dramatycznych historii.

— Save Our Squad będzie świetną okazją, by pokazać, jak ważne są oddolne ruchy w świecie futbolu. Zostanie przedstawiony z perspektywy Davida – dodaje producent.

Sam Beckham uważa, że doświadczenie pracy przy projekcie Disneya będzie czymś “fantastycznym”, a serial pokaże, na czym polega jedność młodych piłkarzy. “Jestem niesamowitym szczęściarzem, mając tak długą i pełną sukcesów karierę za sobą. To wspaniałe, że teraz mogę podziękować społeczności oddolnych piłkarzy i pojawić się w serialu jako mentor”, powiedział Beckham w komunikacie prasowym.

David Beckham w serialu Disney+ – dokumencie o świecie piłki nożnej

Beckham przedstawi prezentację projektu, który sam będzie nadzorował, podczas międzynarodowych targów MipTV. Początkowo w planach była prezentacja podczas Cannes Film Market, ale plany pokrzyżowała trwająca pandemia COVID-19.

Inne szykowane przez Beckhama projekty dokumentalne to A Whole New Ball Game (o historii Premier League) oraz World War Shoe (zapowiadany jako “nieznana dotąd historia Adidasa i Pumy”).

Słynny piłkarz wystąpił dotychczas w filmach Król Artur: Legenda miecza (2017) i Kryptonim U.N.C.L.E. (2015). Pojawiał się też we własnej osobie w trylogii filmów sportowych Gol! w latach 2005-2009.

Czytaj także
Total
0
Reakcji