Prime Video - nowości

Prime Video – nowości i zapowiedzi związane z serwisem

Ten news dedykowany jest subskrybentom Prime Video – nowości i zapowiedzi na najbliższe tygodnie w przypadku tej platformy VOD wcale nie brakuje. W serwisie pojawi się trzymający w napięciu film adaptujący prozę Toma Clancy’ego (w roli głównej rozchwytywany Michael B. Jordan), a także nowy, dziesięcioodcinkowy serial. Anulowany zostaje za to uwielbiany serial fantasy z Rickym Whittle’em.

Na Prime Video dostępne są nie tylko produkcje z serii Amazon Originals, ale też popularne filmy i kultowe seriale telewizyjne. Platforma pojawiła się w Polsce pięć lat temu.

Prime Video – nowości. Without Remorse z Michaelem B. Jordanem w roli głównej

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu akcji Without Remorse (lub Tom Clancy’s Without Remorse) w reżyserii Stefano Sollimy. Film, za produkcję którego odpowiada Paramount, dystrybuowany będzie właśnie przez Amazon Studios na platformie Prime Video. 30 kwietnia ukaże się on między innymi w Polsce, Brazylii, Kanadzie, Egipcie, Francji, Meksyku, Szwecji i Stanach Zjednoczonych.

Without Remorse oparto na kanwie powieści Toma Clancy’ego o tym samym tytule. Projekt jest spin-offem filmów i seriali osnutych wokół postaci Jacka Ryana. Poznajemy w nim Johna Clarka, byłego komandosa i członka Navy SEALs, którego ciężarna żona zamordowana zostaje przez rosyjskich kryminalistów. Clark postanawia pomścić tragiczną śmierć, ale tym samym wplątuje się w międzynarodowy spisek.

Rolę główną gra w Without Remorse Michael B. Jordan. Obsada jest iście gwiazdorska: zasilają ją m.in. Guy Pearce, Jamie Bell, Cam Gigandet i aktor polskiego pochodzenia Jack Kesy.

Prime Video – anulowano uwielbiany serial

Magazyn “Variety” potwierdził to, czego obawiali się fani: serial z gatunku urban fantasy Amerykańscy bogowie został anulowany po niedawnym trzecim sezonie. Ostatni odcinek wyemitowano 21 marca. Serial w Stanach Zjednoczonych pokazywała stacja Starz, a polskim widzom był on znany dzięki Prime Video.

Bezpośrednim powodem anulowania serialu mogła być niska oglądalność. Okazuje się, że w porównaniu z sezonem drugim ten trzeci stracił blisko sześćdziesiąt pięć procent widzów. W sezonie pierwszym średnia oglądalność Amerykańskich bogów w USA wynosiła 0,6-0,7 mln odbiorców. W ostatnim drastycznie spadła – tak oto finałowy odcinek serialu widziało już tylko 0,182 mln osób.

Fani Amerykańskich bogów mogą liczyć na powrót bohaterów w filmie telewizyjnym lub – jeśli szczęście dopisze – na innej platformie VOD. Na takie rozwiązanie po cichu liczą twórcy, Bryan Fuller i Michael Green.

Prime Video – nowości. Serial Panika

Na swoją premierę czeka nowy serial Prime Video – Panika, w którym zobaczymy między innymi Jordana Elsassa, Olivię Welch, Mike’a Faista i Raya Nicholsona. Grupa młodych ludzi, świeżo upieczonych absolwentów liceum, bierze udział w niebezpiecznej grze – może ona mieć śmiertelne konsekwencje. Serial o dramatycznej fabule będzie liczył dziesięć odcinków, a pierwszy z nich zadebiutuje w serwisie już 28 maja.

Amazon podzielił się pierwszym oficjalnym plakatem Paniki, który prezentujemy poniżej.

Prime Video - nowości

Czytaj także
Total
2
Reakcji