Armie Hammer

Armie Hammer zastąpiony przez Dana Stevensa w serialu “Gaslit”

Armie Hammer stracił kolejną rolę – tym razem w serialu “Gaslit”, produkowanym z myślą o telewizji Starz. Zastąpi go znany z “Downton Abbey” aktor Dan Stevens. Zaledwie trzy dni temu informowaliśmy, że Hammer został odsunięty z planu zdjęciowego thrillera “The Billion Dollar Spy”, gdzie miał grać rolę przodującą.

Początek roku nie okazał się zbyt fortunny dla Armiego Hammera. Po skandalu obyczajowym i wycieku jego prywatnych wiadomości do internetu aktor stracił role w komedii “Shotgun Wedding” i serialu “The Offer”, powstającym dla Paramount Plus. Teraz do długiej listy zaprzepaszczonych projektów dołącza “Gaslit”.

Armie Hammer zastąpiony przez Dana Stevensa w serialu “Gaslit”

W serialu “Gaslit” Armie Hammer zostanie zastąpiony przez Dana Stevensa (“Gość”, “Piękna i Bestia”). Fabuła serialu, który będzie emitowany przez telewizję Starz, kręci się wokół afery Watergate. Historię osnuto wokół podcastu “Slow Burn”, a pamiętne zdarzenia tym razem zostaną ukazane z perspektywy Marthy Mitchell, żony amerykańskiego prokuratora Johna Mitchella.

Showrunner Robbie Pickering i reżyser Matt Ross zapowiadają, że “Gaslit” przedstawi widzom mniej znanych bohaterów afery Watergate.

Stevens zagra w “Gaslit” Radcę Prawnego Białego Domu, Johna Deana. Hammer dowiedział się, że nie zostanie wpuszczony na plan zdjęciowy z powodu oskarżeń o przemoc seksualną.

Zobacz też: Viggo Mortensen gejem w „Jeszcze jest czas”. Debiut reżyserski aktora już na VOD

W obsadzie znajdują się ponadto Julia Roberts i Sean Penn.

Armie Hammer w tarapatach

Armie Hammer coraz częściej nazywany jest ofiarą tak zwanej kultury przekreślania (od angielskiego cancel culture). W styczniu na Instagramie wybuchł skandal, a anonimowe konto „houseofeffie” stało się celem wizyt internautów z całego świata. Młoda kobieta, która zapewnia, że miała romans z Hammerem, gdy ten nie rozstał się jeszcze z żoną, zaczęła masowo publikować prywatne wiadomości od hollywoodzkiego gwiazdora.

W świetle kolejnych ujawnionych treści okazało się, że Hammer stosował przemoc psychiczną wobec kilku partnerek. Wikłał się w sadomasochistyczne związki, kochanki nazywał swoimi “niewolnicami”.

W wiadomościach, które wyciekły do sieci, Hammer opisywał najskrytsze fantazje seksualne, które ogniskują się wokół ekstremalnego BDSM, okaleczania partnerek, a nawet gwałtu i ssania krwi z otwartych ran. Zapewniał, że ma skłonności do kanibalizmu.

Potem aktor wydał krótkie oświadczenie:

— Nie mam zamiaru odpowiadać na te bzdury, padłem ofiarą okrutnego ataku internetowego.

Filmografię Armiego Hammera zamyka thriller “Crisis” Nicholasa Jareckiego.

Bądź na bieżąco! Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji