Laleczka Chucky - serial

Laleczka Chucky – serial. Don Mancini zapowiada premierę i zdradza tytuł odcinka

Laleczka Chucky zapadła w pamięć chyba wszystkim miłośnikom starych wypożyczalni z kasetami VHS. Seria horrorów, które cieszyły się popularnością także w Polsce, już tej jesieni doczeka się serialowej kontynuacji. W pocie czoła pracuje nad nią Don Mancini, scenarzysta oryginału, który w latach 2004-2017 wyreżyserował trzy inne odsłony serii.

W poście na Twitterze Mancini przypomniał o Chuckym fanom, zwiastując jesienną premierę. Serial o prostym, ale wymownym tytule Chucky będzie emitowany przez Syfy oraz sieć amerykańskiej telewizji kablowej USA Network. Tweet Manciniego ujawnił przy okazji tytuł pierwszego odcinka.

Laleczka Chucky – serial. Premiera jesienią, znamy tytuł pierwszego odcinka

Choć tweet opublikowano w prima aprilis, Don Mancini podkreśla: “to nie żarty”. Wiadomo, że Brad Dourif powraca w głosowej roli tytułowego mordercy, a liczba odcinków to osiem. Początkowo premierę planowano jeszcze na rok 2020, co uniemożliwiła pandemia. Obecnie mówi się o jesieni.

Okres zdjęciowy serialu Chucky ruszył 22 marca i potrwa do 11 sierpnia. W serialu, którego akcja toczy się na idyllicznych przedmieściach gdzieś w Stanach Zjednoczonych, dochodzi do serii makabrycznych zabójstw. Zaledwie kilka dni wcześniej na garażowej wyprzedaży sprzedano archaiczną lalkę, pamiętającą jeszcze lata osiemdziesiąte. Ktoś obnaża kłamstwa, sekrety i hipokryzję mieszkańców, mając przy tym potworny ubaw.

Laleczka Chucky – serial o bezwzględnym mordercy w ciele plastikowej zabawki

Tytuł pierwszego odcinka serialu o Laleczce Chucky to “Death by Misadventure” (śmierć na skutek niebezpiecznego wypadku). Mancini napisał scenariusz i zasiada na stanowisku reżysera.

Zobacz też: Nominacje do Węży – Vega goni Vegę, 365 dni jednym z „liderów”

Producentami są Nick Antosca (“Hannibal”) i David Kirschner, który maczał palce przy większości filmów z serii o Chuckym.

W obsadzie figurują takie nazwiska, jak Devon Sawa, Fiona Dourif i Jennifer Tilly. Ostatnia powtórzy prawdopodobnie rolę Tiffany Valentine, którą po raz pierwszy stworzyła w Narzeczonej laleczki Chucky z 1998 roku.

Bądź na bieżąco! Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji