Zwiastun Sexify Foremniak

Orgazm na zawołanie dzięki aplikacji. W tle Małgorzata Foremniak jako znawczyni seksu

Zwiastun Sexify – serialu Netfliksa – pojawił się na YouTubie i wywołuje gorące dyskusje, między innymi za sprawą prominentnie umiejscowionej w nim aktorki – to Małgorzata Foremniak. 54-latka, w ostatnich latach znana chyba najbardziej jako jurorka TVN-owskiego “Mam talent!”, w filmach i telewizji pojawia się raczej sporadycznie. Czy dzięki “Sexify” odzyska popularność wśród widzów? A może stanie się obiektem niewybrednych dowcipów?

W “Sexify” trzy studentki postanawiają opracować aplikację, która znajdzie algorytm na kobiecy orgazm. Serial Netflixa już teraz porównywany jest – nie zawsze korzystnie – do innej produkcji streamingowego giganta: brytyjskiego “Sex Education”.

Zwiastun Sexify już w sieci. Małgorzata Foremniak jako znawczyni seksu i sfery intymnej

Zwiastun serialu Netflixa “Sexify” nie był może wyczekiwany z niecierpliwością, ale już w kilka minut po publikacji wzbudził w widzach skrajne emocje. Nic dziwnego: poznajemy w nim m.in. Joannę (Małgorzata Foremniak), która prowadzi zajęcia z edukacji seksualnej i jako chodząca encyklopedia ds. orgazmu doradza grupie klientek, by zaczęły “oddychać waginą”.

Aktorka nigdy nie wstydziła się ról w komediach ze średniej półki – ostatni jej występ to “Jak poślubić milionera?” w reżyserii Filipa Zylbera. Widzieliśmy ją też w sequelu “Och, Karol” i wiele lat wcześniej w “Kingsajz” Juliusza Machulskiego.

Zobacz też: Sequel “W lesie dziś nie zaśnie nikt” – kiedy premiera na Netflixie?

Zwiastun serialu Netflixa Sexify. Prowokacyjna polska produkcja o sile kobiet. Kiedy premiera?

W “Sexify” trzy studentki uczelni technologicznej uczestniczą w konkursie na najlepszy start-up. Wpadają na pomysł aplikacji, która pomoże kobietom odkryć swoje ciała i magię orgazmu. Co więcej, będzie ona poradnikiem dla najbardziej fajtłapowatych rówieśniczek i rówieśników, którzy nic nie wiedzą o seksie.

Główne bohaterki grają Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska. W obsadzie znajdują się też Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski i Bartosz Gelner. Zwiastun serialu Netflixa “Sexify” zapowiada odważną żonglerkę tematami tabu i rozrywkę, jakiej mogliśmy jeszcze w Polsce nie widzieć. Według twórców serial porusza takie kwestie jak empowerment, dojrzewanie i życie współczesnych kobiet. Jaki będzie finalny efekt – przekonamy się za miesiąc.

Serial “Sexify” będzie liczył osiem około 40-minutowych odcinków. Premiera na Netflixie przypada na 28 kwietnia.

Bądź na bieżąco! Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji