Daniel Olbrychski jack ryan

Daniel Olbrychski gwiazdą hollywoodzkiego serialu. Zasilił obsadę Jacka Ryana

Daniel Olbrychski gwiazdą hollywoodzkiego serialu. Widzieliśmy go w kilku zagranicznych produkcjach: między innymi thrillerze szpiegowskim z Angeliną Jolie “Salt” oraz niemieckich “Ukrytych zasobach”. Teraz uznany polski aktor dołączył do obsady serialu akcji “Jack Ryan”, gdzie będzie partnerował Johnowi Krasinskiemu – odtwórcy o swojsko brzmiącym nazwisku, znanemu z sitcomu “Biuro”.

Tematy w artykule: Daniel Olbrychski Jack Ryan, Serial Jack Ryan w Prime Video

Olbrychski występuje w międzynarodowych filmach, począwszy od lat siedemdziesiątych. Współpracował z Phillipem Noyce’em, Miklósem Jancsó, Philipem Kaufmanem i Claude’em Lelouch.

Daniel Olbrychski zagra w serialu Jack Ryan emitowanym przez Prime Video

Polski akcent na planie wysokobudżetowej produkcji Amazon Prime Video zainteresuje z pewnością wielu widzów. O tym, że został Daniel Olbrychski gwiazdą hollywoodzkiego serialu poinformował “Super Express”. W rozmowie z dziennikiem 76-latek zdradził, że swoją rolę będzie dzielił z młodszym aktorem Adamem Fidusiewiczem. Obaj zagrają mężczyznę z Europy Wschodniej na dwóch różnych etapach życia.

Zobacz też: Zwiastun serialu Netfliksa “Sexify”, a w nim Małgorzata Foremniak

Fidusiewicz wystąpił jako Staś w adaptacji powieści “W pustyni i w puszczy” (2001), by potem na wiele lat zniknąć z ekranu. Od 2013 roku na stałe wrócił do aktorstwa.

Daniel Olbrychski Jack Ryan. Polak dostał znaczącą rolę

Żona aktora, Krystyna Demska-Olbrychska, wyjawiła, że zdjęcia do trzeciego sezonu “Jacka Ryana” kręcone są w Budapeszcie. Olbrychski nie zagra w serialu epizodu: jego postać pojawi się w sześciu z ośmiu planowanych odcinków. W kilku z nich przypisano jej prominentną rolę.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych małżonka gwiazdora poinformowała, że współpraca z Amazonem to dla pary manna z nieba. Daniel Olbrychski gwiazdą hollywoodzkiego serialu został po roku bez żadnych dobrze opłacanych występów.

Serial “Jack Ryan” opowiada o byłym amerykańskim komandosie, który zaczyna pracę dla CIA. Jego spokojne życia zakłóca atak terrorystów na Stany Zjednoczone. Obecnie nic nie wiadomo o premierze trzeciego sezonu.

Bądź na bieżąco! Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji