serial Superman i Lois

Superman i Lois: pierwszy odcinek w HBO GO już 24 lutego

Już 23 lutego na antenie amerykańskiej stacji The CW zadebiutuje nowy serial o przygodach najsłynniejszego superbohatera w dziejach. Tym razem przedstawi on losy Clarka Kenta, który powraca z Lois Lane do miasteczka Smallville. Towarzyszy im dwóch nastoletnich synów. Serial Superman i Lois dostępny będzie także dla polskich widzów. Premiera pierwszego odcinka w HBO GO odbędzie się w środę, 24 lutego, dzień po emisji w Stanach.

Zobacz też: „Prawdziwe kłamstwa” − powstaje reboot w formie serialu. James Cameron na pokładzie

„Superman i Lois” – słynna para wraca do Smallville

Nowa produkcja Warner Bros. Television stanowi kolejną adaptację komiksów DC. Lois i Clark, czyli tytułowy Superman, borykają się z rolą rodziców i postanawiają wrócić do Smallville w stanie Kansas. Zamieszkują na tej samej farmie, na której wychował się „Człowiek ze Stali”. Wiemy, że serial przeplata klasyczny dramat telewizyjny ze scenami akcji. Tych w serialu superbohaterskim nie może zabraknąć.

Obsadzony w roli tytułowej Tyler Hoechlin występował jako Clark Kent w kilku innych serialach z uniwersum Arrowverse. Zaliczają się do nich: „Flash”, „Supergirl”, „Batwoman”, „Arrow” i „DC’s Legends of Tomorrow”. Podobnie Elizabeth Tulloch, grająca Lois − widzieliśmy ją jako słynną dziennikarkę we wszystkich wyżej wymienionych produkcjach, zawsze w roli gościnnej.

Serial Superman i Lois – premiera w HBO GO 24 lutego

Polska premiera „Supermana i Lois” przypadła na 24 lutego. W obsadzie znajdują się także Dylan Walsh (jako Samuel Lane), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang), Angus Macfadyen (Jor-El) i David Ramsey (John Diggle). Synów Clarka i Lois grają Jordan Elsass oraz Alexander Garfin.

Za powstanie serialu odpowiada m.in. Greg Berlanti, który był producentem wykonawczym „Riverdale”, „Chilling Adventures of Sabrina”, a w dalszej przeszłości też „Jeziora marzeń”. Drugi z showrunnerów to Todd Helbing, jeden z producentów „Flasha” i „Piratów”.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji