Dua Lipa Elton John

Dua Lipa na oscarowym przyjęciu Eltona Johna

Jak co roku fundacja Eltona Johna walcząca z AIDS zorganizowała oscarowe przyjęcie z udziałem największych gwiazd. Zazwyczaj impreza odbywa się w Los Angeles tuż po gali wręczenia Nagród Akademii Filmowej, ale w tym roku, z powodu restrykcji covidowych, wydarzenie nagrano w Londynie i następnie streamowano online. W prestiżowym koncercie wzięli udział między innymi John, Dua Lipa, Cynthia Erivo i obsada serialu Bo to grzech.

Lipa wywołała jednak największe zainteresowanie dzięki oszałamiającym stylizacjom Balenciagi. Pokazała się w dwóch sukniach: srebrzystej, o cekinowym kroju oraz opinającej, aksamitnie czarnej, którą serwis “Harper’s Bazaar” pochwalił za “teatralny” design.

Dua Lipa i Elton John na jednej scenie

Na konferencji przed Oscarami Dua Lipa powiedziała:

— To prawdziwy zaszczyt móc gościć na prestiżowym przyjęciu oscarowym samego Eltona Johna. Jestem dumna, że wspieram The Elton John AIDS Foundation – powinniśmy powstrzymać stygmatyzowanie osób z zespołem nabytego niedoboru odporności. Musimy zbudować bardziej empatyczny świat, w którym najważniejsza jest akceptacja.

Artystka uznała, że gdy stała na jednej scenie z Eltonem Johnem, spełniły się jej marzenia. Lipa zaśpiewała cztery swoje piosenki solo (“Levitating”, “Pretty Please”, “Hallucinate”, “Don’t Start Now”), a następnie w duecie z legendą rocka wykonała też utwór “Love Again” i szlagier Johna “Bennie and the Jets”.

Wydarzenie trwało około sześćdziesiąt minut. Event wyprodukowało studio Fulwell 73 we współpracy z Cisco Webex.

Oscarowy koncert Eltona Johna z udziałem Duy Lipy – wykonano m.in. “Bennie and the Jets”

Lipa miała na sobie designerskie suknie Balenciagi z kolekcji “Ready to Wear Fall ’21” i pierścienie marki Fabergé. Przyjęcie poprowadził aktor Neil Patrick Harris, prywatnie przyjaciel Eltona Johna.

Oscarowe przyjęcia Eltona Johna odbywają się co roku począwszy od 1993, zazwyczaj w Beverly Hills. W poprzednich edycjach uczestniczyli między innymi Heidi Klum, Miley Cyrus, Christina Aguilera, Alec Baldwin, Lil’ Kim, Eric McCormack, Giovanni Ribisi i Pamela Anderson.

Czytaj także
Total
0
Reakcji