barby kelly nie żyje

Nie żyje wokalistka The Kelly Family – zespołu, który porywał tłumy

Barby Kelly nie żyje – jedna z wokalistek największego rodzinnego zespołu świata – The Kelly Family – odeszła w wieku 45 lat. O jej śmierci poinformowano dziś na oficjalnym fanpage grupy.

Barby Kelly nie żyje. Wokalistka The Kelly Family zmarła w wieku 45 lat

Barby Kelly zmarła 15 kwietnia, jednak dopiero dziś rodzina postanowiła podzielić się ze światem tą wiadomością. Na oficjalnym profilu The Kelly Family pojawił się wpis informujący o śmierci jednej z wokalistek i jednocześnie członkini rodziny Kelly.

“Nasza ukochana siostra Barby zmarła po krótkiej chorobie. Na ten moment nie planujemy kolejnych oświadczeń, nadal jesteśmy w żałobie po wielkiej stracie. Będzie nam jej ogromnie brakować, ale będziemy ją mieć w naszych wspomnieniach” – napisano na Facebooku.

Barby Kelly urodziła się 28 kwietnia 1978 roku w Belascoáin w Hiszpanii. Jako dziecko uczęszczała na lekcje baletu. Potrafiła także grać na akordeonie, keyboardzie, pianinie, a także na gitarze.

Adrian M. o Prime Time: Odmówiłem Andrzejowi Wajdzie, Piątek ukradł mi historię

Umiejętności te bardzo często wykorzystywała podczas koncertów The Kelly Family. Aktywność w zespole zakończyła w 2001 roku z uwagi na problemy zdrowotne. Niektóre źródła mówią także o końcówce lat 90.

The Kelly Family grali głównie rock, pop oraz folk. Na ich koncerty przychodziły tysiące fanów. Albumy The Kelly Family rozeszły się po całym świecie w 20 milionach egzemplarzy. Grupa otrzymała przeszło 50 nagród muzycznych. W 2005 roku członkowie The Kelly Family zdecydowali się na kariery solowe.

Wróć do Prime News

Czytaj także
Total
1
Reakcji