Christina Aguilera - nowa piosenka

Christina Aguilera – nowa piosenka i zapowiedź albumu?

Christina Aguilera nie próżnuje i wciąż pracuje nad kolejnym longplayem. Na Instagramie podzieliła się krótkim klipem, na którym widzimy ją w domowym studiu nagraniowym – post opatrzyła pytaniem: “Czy wszyscy są gotowi?” Okazuje się, że już wkrótce swoją premierę może odnotować nowa piosenka amerykańskiej wokalistki.

Ostatnia album studyjny Aguilery Liberation wydano w 2018 roku. Dwa pochodzące z niego single (“Fall in Line”, “Like I Do”) nominowano do nagrody Grammy. Sprzedaż samej płyty oszacowano na 250-350 tys. egzemplarzy.

Christina Aguilera – nowa piosenka w stylu neo soulu

Nowa piosenka Christiny Aguilery może nosić tytuł “Search the World”. Jej krótki fragment wyciekł do sieci, wzbudzając zainteresowanie na Instagramie. Utrzymany w klimacie neo soulu kawałek mógł powstać już kilka lat temu, kiedy w przygotowaniach znajdował się album Liberation. Według plotek za produkcję utworu odpowiada Pharrell Williams.

Nie jest wykluczone, że “Search the World” zostanie wydany jako “nowa” piosenka Aguilery. Wokalistka już w sierpniu 2018 roku tweetowała, że na album Liberation nagrała co najmniej kilka utworów, które odrzucono z tracklisty, ale mogą jeszcze ujrzeć światło dzienne.

W lutym tego roku do sieci wyciekła piosenka Aguilery “Lolita”, z elementami salsy i latin popu. Utwór napisały wspólnie Aguilera, Jarina De Marco i Tayla Parx – pierwotnie miał on znaleźć się na płycie Liberation.

Christina Aguilera – nowa piosenka z szansą na wydanie, album w przygotowaniu

Christina Aguilera szykuje się do wydania swojego dziewiątego albumu studyjnego, który ma zostać nagrany w języku hiszpańskim. Będzie to jej drugi, po Mi Reflejo (2000), krążek z muzyką latynoską.

Artystka zaprosiła do współpracy takich muzyków, jak Pablo Lopez, Tainy, Maffio czy Rafa Arcaute. Nowy album ma zostać wydany jeszcze w tym roku.

Zobacz też: “Patoreakcja” hitem sieci. Są pierwsze komentarze Jakimowicza i Pawłowicz

Bądź na bieżąco! Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji