Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko

“Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko” – trzy przedpremierowe klipy z filmu

Nowa odsłona serii “The Purge” ma już oficjalny polski tytuł – “Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko”. Film będzie różnił się od swoich poprzedników, w których mieszkańcy Stanów Zjednoczonych otrzymywali pozwolenie na sankcjonowane prawnie zabójstwa przez jedną noc w roku. W sequelu rozmach będzie jeszcze krwawszy: grupa obłąkanych maruderów decyduje, że “Czystki” nigdy nie powinny mieć końca.

W sieci pojawiły się właśnie trzy przedpremierowe klipy z filmu. Jeden z nich to scena, w której bohaterka wpada w zastawioną na przypadkowe ofiary pułapkę. Zasadzka niewiele różni się od tych, jakie znamy z serii “Piła”.

Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko – klipy promocyjne, premiera

Promocyjne klipy z filmu “Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko” pojawiły się na stronie “Bloody Disgusting” dzięki Universal Pictures. Reżyserem nowej, piątej już odsłony serii jest Everardo Gout, który pracował między innymi przy serialach “Snowpiercer” i “Mars”. Według  światowego dystrybutora “piątka” to najbardziej widowiskowa część “Nocy oczyszczenia”. Fabuła filmu przedstawia się następująco:

— Tego lata wszelkie zasady zostaną złamane: sekta groźnych rabusiów postanawia, że coroczne Czystki nie powinny kończyć się po wschodzie słońca. Mało tego – powinny trwać zawsze.

Polska premiera filmu “Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko” odbędzie się już za trzy tygodnie, 23 lipca 2021 roku. Dystrybutorem będzie United International Pictures Sp z o.o.

“Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko” ma stanowić bezpośrednią kontynuację “Czasu wyboru” (2016), czyli trzeciej odsłony cyklu. Bohaterami sequela będą małżonkowie, Adela i Juan. Meksykańska para ucieka przed kartelem narkotykowym. Nieszczęśnicy trafiają na teksańskie ranczo, gdzie rządy terroru sprawują obłąkani fani Czystki.

W kontynuacji zobaczymy takich aktorów, jak Ana de la Reguera, Tenoch Huerta, Josh Lucas, Will Patton, Cassidy Freeman, Leven Rambin i Alejandro Edda. Scenariusz napisał James De Monaco, który był fabularzystą poprzednich odsłon serii. Wśród producentów odznaczają się nazwiska Jasona Bluma, Michaela Baya i Brada Fullera. W filmie ma pojawić się komentarz społeczny i wątek rosnącej dezintegracji między obywatelami USA. Gatunkowo “Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko” reprezentuje horror, kino akcji, fantastykę naukową i kino dystopijne.

Total
142
Reakcji