Na noże 2

Wystartowały prace nad filmem “Na noże 2” z Danielem Craigiem. Pierwszy klaps na planie

Prace nad sequelami trwają w najlepsze: równocześnie z “Johnem Wickiem 4” ruszyły zdjęcia do filmu “Na noże 2”. Komedia kryminalna z udziałem takich aktorów, jak Daniel Craig, Kate Hudson i Edward Norton powstaje dla platformy Netflix – są szanse, że ukaże się na naszych domowych ekranach już w 2022 roku. Reżyser Rian Johnson podzielił się na Twitterze pierwszym oficjalnym zdjęciem produkcyjnym, pisząc:

— Pierwszy dzień na planie kolejnego kryminału o Benoicie Blancu. Podziękowania dla całej kochanej i cierpliwej, greckiej ekipy za to, że pozwoliła nam na te wszystkie morderstwa na swoich pokojowych wybrzeżach.

Na noże 2 – zdjęcia z planu, obsada

Zgodnie z postem Riana Johnsona materiały do filmu “Na noże 2” kręcone są w słonecznej Grecji. Na południowym wschodzie Europy spotkała się iście gwiazdorska ekipa: w sequelu występują Daniel Craig, Edward Norton, Kate Hudson, Dave Bautista, Kathryn Hahn, Jessica Henwick, Madelyn Cline, Leslie Odom Jr. i Janelle Monáe.

W kontynuacji Craig powraca jako detektyw Benoit Blanc, który będzie prowadził dochodzenie przy nowej zagadce kryminalnej. Ponoć Johnson chce skupić się na losach Blanca bardziej niż w pierwszej części “Na noże”.

Rian Johnson szykuje dwa sequele “Na noże”, które zostaną pokazane w serwisie Netflix. Gigant streamingowy nabył prawa do kontynuacji za monumentalną sumę: jak podają portale filmowe umowa Johnsona z Netfliksem warta jest rekordowe 400 mln dolarów. Johnson – najbardziej kojarzony z kasowym przebojem “Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” – napisał już scenariusze obu kontynuacji.

Do sieci trafiły też pierwsze zdjęcia z planu, na razie wykonane przez paparazzich. Widzimy na nich między innymi Craiga, Hudson i Hahn.

Na noże 2 – kiedy premiera filmu Netflixa?

Zdjęcia do “Na noże 2” powstają na wyspie Spetses, w południowej części Grecji, a także w Porto Heli – znanej nieoficjalnie jako Grecka Riwiera. Twórcy planują zakończyć etap produkcji pod koniec lipca lub sierpnia tego roku.

Rian Johnson nie tylko film reżyseruje – jest też autorem scenariusza i jednym z producentów. Stanowisko producenckie objęli też Ram Bergman i Tom Karnowski. Premiera sequela prawdopodobnie w 2022 roku.

Film “Na noże” ogniskował się wokół rodziny Trombleyów, mieszkającej w ociekającej bogactwem willi za miastem. Po tym jak senior rodu zostaje znaleziony martwy, sprawą zaczyna interesować się detektyw Benoit Blanc. Starzec zmarł podczas hucznej uroczystości. Blanc poszukuje winnego za jego śmierć – wszyscy są podejrzani, każdy ma coś za uszami.

W filmie, obok Daniela Craiga, wystąpili Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Christopher Plummer, Chris Evans i Ana de Armas.

Total
1
Reakcji