Jurassic World: Dominion

“Jurassic World: Dominion” – pierwsze spojrzenie na widowisko z Chrisem Prattem

W sieci pojawił się teaser, a właściwie pierwsze spojrzenie na film Jurassic World: Dominion, który będzie sequelem Jurassic World: Upadłego królestwa z 2018 roku. Krótki klip ma na celu promocję dłuższego materiału wideo, jaki będzie pokazywany w amerykańskich kinach IMAX przed emisją Szybkich i wściekłych 9.

Cały film ukaże się w kinach w czerwcu przyszłego roku, a Universal promuje go sloganem reklamowym: “Przyszłego lata dinozaury zapanują nad światem”.

Jurassic World: Dominion – zwiastun, pierwsze spojrzenie

Kilkunastosekundowy “zwiastun” podpowiada, z jakimi dinozaurami będziemy mieć do czynienia w kontynuacji. Klip dzieje się za czasów kredy. Zapowiada też epicką walkę między Tyranozaurem (T-Rexem) a Giganotozaurem. Z wideoklipu nie wynika, jaka będzie właściwie fabuła Jurassic World: Dominion – te informacje wciąż trzymane są w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że akcja przenosi się w czasie o cztery lata do przodu po wydarzeniach z Upadłego królestwa.

Chris Pratt powraca w Jurassic World: Dominion jako treser dinozaurów Owen Grady, a Bryce Dallas Howard – jako Claire Dearing, była dyrektorka parku jurajskiego. W pozostałych rolach występują: Laura Dern, Sam Neill, Jeff Goldblum, Omar Sy, BD Wong, Mamoudou Athie, Scott Haze, Dichen Lachman, Daniella Pineda, Campbell Scott, Isabella Sermon i Justice Smith. Neill pojawił się wcześniej w filmach Park Jurajski (1993) i Park Jurajski III (2001). Goldblum grał doktora Iana Malcolma w oryginale z 1993 roku, w Zaginionym Świecie: Parku Jurajskim (1997) oraz w Upadłym królestwie (2018).

Pełny przedsmak Jurassic World: Dominion – w formie promocyjnego materiału wideo – w USA będzie miał premierę 24 czerwca. Pięciominutowy klip zostanie wyemitowany w kinach IMAX przed pokazami Szybkich i wściekłych 9.

Total
14
Reakcji